Probleme in folosirea forumului

Creat de pharaonu75, Ianuarie 26, 2011, 01:55:17 PM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

In partea de jos a paginii au fost inserate cateva sigle cu link-ul unor firme de profil, pentru a fi mai usor accesate!
Vor urma si altele!


Am incercat sa punem si sigla Apisrom, insa au aparut probleme cu un troian!
Pana la rezolvarea problemei sigla si linkul sunt blocate.

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)

ioan_sabau

Daca vreau sa pun anunt de vanzare, pe forum, ce pun la "CATRE" ?
Merci,
[email protected]

pharaonu75

Intrati la sectiunea dorita, apasati butonul SUBIECT NOU, introduceti titlul si textul anuntului, apoi apasati butonul POSTARE!
Spor la treaba!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)

romikele

Dupa cum se poate observa, si acest forum, la fel ca forumul de discutii, a fost reinstalat la versiunea curenta.
Mai sunt unele setari de facut, dar abia maine le voi putea face, sunt foarte obosit si nu ma simt in stare acum...

Sa auzim numai de bine!

crombra

Mihai, ia-o incet tata, ca nu-i bai. Si asa ai facut enorm de mult pentru forumurile acestea, drept pentru care eu cel putin iti sunt recunoscator. Si ai gija de sanatate, ca astai cel mai de pret bun al omului. Cui nu-i convine sa-si faca forum propriu si sa-l administreze singur.

romikele

Se pare ca americanii sunt gainari, indiferent de firma la care lucreaza.
Toate fisierele atasate de la forumul de discutii au fost corupte, singura sansa de salvare este descarcarea lor individuala din mesajele postate.
Momentan e blocat accesul la server, dar imediat ce voi avea acces, in cateva ore, voi continua salvarea lor.

Legat de forumul de anunturi, chiar acum sunt in dialog cu administratorul de la BluePink pentru a identifica problemele pentru care atasamentele vechi nu pot fi vazute.
Sper sa se rezolve in curand si aceasta problema.

romikele

#6
Se pare ca am motive sa ma imbat!
Am descoperit de ce se corupeau la transfer fisierele atasate!
Trebuia sa-i "explic" lui FileZilla ca acestea sunt BINARE!  :rusine: :nebun: ... imi vine sa-mi dau palme!

Forumul de discutii va fi repus in drepturi de postare maine, dupa ce voi putea descarca din nou de pe server atasamentele, cu setarea de mai sus.

Ii multumesc lui Cristi Seceleanu pentru rabdarea pe care a avut-o sa-mi deschida ochii!!!  :thanks:

Am rugamintea ca acolo unde vedeti imagini postate corupte sau lipsa sa le repostati, de acum totul va fi in deplina siguranta.

mape48-petrumanea

Ce se intampla doctore--nu pot intra pe forum discutii --imi intra oferta cu wuindos 10 -free---o fi bine sa-l descarc ?

romikele

Forumul de discutii a intrat in deratizare, dezinsectie si dezinfectie  :razz:

Cum termin de dat cu mopul si impart cartonasele rosii urecheatilor, va reveni.

Momentan va puteti delecta cu o descarcare si instalare de windows 10, e cu licenta free pe 1 an, fiind in dezvoltare.
:hi2:

apijup

Buna seara , sunt nou pe forum ca si in apicultura, si nu îmi pot face cont pe forumul de discuții , la ultima întrebarede control , cea cu "casa" îmi da necorespunzător răspunsul . ce e de făcut?

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)