dispozitiv de gaurit si introdus capse

Creat de uve, Aprilie 21, 2013, 06:12:30 PM

« precedentul - următorul »

apivasmob

Stupini in Paunesti-Vrancea si
Onesti-Bacau
mail [email protected]
telefon 0740018679

uve

Incepand cu data de 10 ianuarie 2014, toate dispozitivele livrate vor avea in colet si piesa suplimentara de lemn , mai subtire ,care permite gaurirea leatului superior al ramelor (fara cost suplimentar). Dispozitivul se va putea folosi atat pentru insarmare orizontala cat si verticala .

apivasmob

Salut poti sa-mi faci numai partea metalica care tine acele dar distanta dintre gauri sa fie alta? si cat mar costa.Deci ma repet fara ace ci numai suportulmetalic cu bucsele in gauri?
Stupini in Paunesti-Vrancea si
Onesti-Bacau
mail [email protected]
telefon 0740018679

uve

Citat din: apivasmob din Ianuarie 12, 2014, 06:20:04 AM
Salut poti sa-mi faci numai partea metalica care tine acele dar distanta dintre gauri sa fie alta? si cat mar costa.Deci ma repet fara ace ci numai suportulmetalic cu bucsele in gauri?
Ce nu se poate face pentru prieteni ?

apivasmob

lungime distanta intre gauri de 95.3mm (4 la numar), si pe aceasi piesa inca 4 la distanta de 76.5mm in ax bineinteles.
Iti atasez o schita cu o rama ca sa intelegi despre ce este vorba.
Stupini in Paunesti-Vrancea si
Onesti-Bacau
mail [email protected]
telefon 0740018679

adi 77

#20
As dori si eu un dispozitiv de introdus capse, nu stiu cum sa fac comanda. Multumesc. Poate ma ajuta cineva 0756774884.

adi 77

Ca sa inteleg mai bine este vorba de doua dispozitive, unul pentru laterale si altul pentru partea superioara si partea inferioara?

uve

Citat din: adi 77 din Ianuarie 14, 2014, 12:20:54 AM
As dori si eu un dispozitiv de introdus capse, nu stiu cum sa fac comanda. Multumesc. Poate ma ajuta cineva 0756774884.
Ma puteti suna pe 0744-595231 sau puteti trimite comanda pe mail la : [email protected]
Sau va sun eu maine.

uve

Citat din: adi 77 din Ianuarie 14, 2014, 08:56:50 PM
Ca sa inteleg mai bine este vorba de doua dispozitive, unul pentru laterale si altul pentru partea superioara si partea inferioara?
Acelasi dispozitiv poate da gauri in lateralele ramelor sau in leatul inferior+superior (prin schimbarea unei piese-cea cu canale). Varianta mica , cea mai solicitata , are 7 axe de gaurire (230 mm de la prima la ultima gaura) iar varianta mare are 9 axe de gaurire (360 de mm de la prima la ultima gaura sau alta distanta la cerere).

adi 77


istodorescu vasile

astazi am primit si eu dispozitivul  de gaurit si sint tare incintat . multumesc mult domnule UVE. tot respectul meu . numai bine va doresc.

alinbudica

Buna seara!
V-am dat o comanda pe i-mail. :bee:

uve

Citat din: alinbudica din Ianuarie 17, 2014, 07:06:07 PM
Buna seara!
V-am dat o comanda pe i-mail. :bee:
Mutumesc pentru comanda ! V-am raspuns pe privat .

uve

Citat din: istodorescu vasile din Ianuarie 16, 2014, 08:26:34 PM
astazi am primit si eu dispozitivul  de gaurit si sint tare incintat . multumesc mult domnule UVE. tot respectul meu . numai bine va doresc.
Va multumesc pentru aprecieri. Ma bucur ca sunteti multumit. Asta ma face sa caut mereu solutii de crestere a productivitatii,de micsorare a efortului pe care-l fac pasionatii de apicultura.

uve

Un nou lot de "albinute" asteapta la urdinisul atelierului,sa fie dotate cu ace si sa plece spre dumneavoastra !