dispozitiv de gaurit si introdus capse

Creat de uve, Aprilie 21, 2013, 06:12:30 PM

« precedentul - următorul »

uve

APIMOB ALBA - Mobilier pentru regine
Vinde dispozitiv de gaurit si introdus capse in laterale rame.Dimensiuni necesare capse : diametru 3mm , lungime 7 mm . Se pot introduce capse in rame 1 / 1 si 3/4 montate sau nemontate si in laterale nemontate de 1 / 2 . La comanda se poate face si adaptarea care sa permita gaurirea ramelor de 1 / 2 montate . Actionarea este manuala . Dispozitivul nu trebuie prins de masa sau banc de lucru .  Se livreaza cu 7 axe de gaurire (5 gauri pe laterala 1 / 1) Trecerea de la un tip de rama la altul se face prin schimbarea pozitiei axelor de gaurire . Axele de gaurire sunt ace ( role) de la rulmenti cu ace , foarte rezistente.
Pretul este de 250 lei / dispozitiv . Primele 35 de bucati comandate pe APIARDEAL.RO vor avea , ca bonus , transportul gratuit cu Posta Romana si o punga cu 1000 de capse + piese rezerva.
Expedierea se poate face cu Posta Romana sau curier , cu factura (firma nu este platitoare de TVA) Plata ramburs sau anticipat cu OP .
Alba Iulia , judet Alba , tel 0744-595231, mail : apimob.alba @gmail.com, Persoana contact : Urcan Vasile

pharaonu75

Sunt fericitul proprietar al unui astfel de dispozitiv. Functioneaza super, iar randamentul este foarte bun!
Mi-a usurat foarte mult munca.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)


Nikolas

Buna ziua,
Doua bucati (2) cu transport prin Fan Curier, plata ramburscu factura.
Date facturare:
Ovisan import export SRL
J29/869/2009
RO 25571428
Corlatesti - Prahova
Tel: 0244 470 495
Multumesc anticipat!
Cu stima
Nicolae Toma

Marek

   Am primit si eu azi dispozitivul.  :thanks:
   Produs ok comerciant ok.

uve

Citat din: Nikolas din Mai 19, 2013, 05:05:13 PM
Buna ziua,
Doua bucati (2) cu transport prin Fan Curier, plata ramburscu factura.
Ovisan
Buna !
Multumesc pentru comanda!
Marti vor pleca cele doua dispozitive + manerele inox pentru stupi .
Succes in afaceri !
Cu respect , Vasile Urcan

uve

La targul de la Sighisoara o sa aduc dispozitive pentru insarmare orizontala si dispozitive pentru insarmare verticala , cu stapungere 14 mm a leatului superior (9 gauri / dispozitiv). Acestea au 360 de mm distanta de la prima la ultima gaura si posibilitatea de a da gauri si pentru insarmare orizontala. Precomenzile facute pe forumul de anunturi apiardeal vor fi onorate cu prioritate. Precomanda nu presupune automat si cumpararea dispozitivului la targ.

NiKoN

D-le Uve, va rog sa verificati mesajele private! Multumesc.

uve

Momentan , stocul de dispozitive de gaurit si introdus capse este epuizat .Productia noului lot va incepe din 8 ianuarie 2014. Comenzile ,sosite pe mail sau telefonic , vor fi onorate in ordinea primirii , incepand cu data de 10 ianuarie. Cei care doresc sa prinda la cheltuieli , in contabilitate, valoarea dispozitivului ,o pot face cu conditia sa ma informeze in acest sens , pentru a face factura si chitanta pe 2013 chiar daca livrarea si plata se va face anul viitor.Cei care doresc sa faca plata in cont in 2013 trebuie sa solicite o factura proforma.

NiKoN

D-le Vasile, se pare ca am fost unul dintre norocosii lunii decembrie. Sunt foarte multumit de ce am primit, prin urmare va doresc multa sanatate si putere de munca!  :applause:

istodorescu vasile

 pentru luna ianuarie 2014 as dori si eu un dispozitiv de gaurit si introdus capse, pentru rame de 1/1 si 3/4.   pentru detalii o sa vca contactez eu telefonic. numarul meu de tel 0764433864. va multumesc anticipat , si va doresc sarbatori fericite , alaturi de cei dragi , si un an nou cu realizari %la%.

uve

Citat din: NiKoN din Decembrie 16, 2013, 10:19:34 PM
D-le Vasile, se pare ca am fost unul dintre norocosii lunii decembrie. Sunt foarte multumit de ce am primit, prin urmare va doresc multa sanatate si putere de munca!  :applause:
Anul acesta Mos Craciun o sa mai duca dispozitive la inca 15 norocosi. Marti , in Ajunul Craciunului, chiar eu voi face pe mosul la Timisoara. Daca pe traseul Alba Iulia -Lugoj - Timisoara mai sunt "norocosi",mosul mai are in traista 2 bucati .
Sarbatori fericite !

mitrea_tutu

Pentru luna ianuarie am lasat si eu o comanda pe e mail. Multumesc

uve

Citat din: mitrea_tutu din Decembrie 26, 2013, 05:17:06 PM
Pentru luna ianuarie am lasat si eu o comanda pe e mail. Multumesc
Multumesc pentru comanda .  Aveti mesaj pe mail.

uve

Productia de dispozitive va reancepe in 8 ianuarie. Comenzile va rog sa le transmiteti pe : [email protected] (NU lasati spatii intre caractere !) Pentru fiecare comanda primita o sa va dau confirmarea de primire . Daca lansati comanda si nu primiti confirmarea va rog sa ma sunati sa depistam problema aparuta . Detalii suplimentare gasiti pe :
Dispozitiv de gaurit si introdus capse - instructiuni de folosire.