Sfaturi de imbunatatire

Creat de pharaonu75, Ianuarie 22, 2011, 11:33:16 PM

« precedentul - următorul »

kmkm

 Cred ca ar merge si o rubrica de cereri-oferte de munca si una cu cereri-oferte transport si o rubrica de donatii!

pharaonu75

Citat din: kmkm din Ianuarie 23, 2011, 03:48:54 PM
Cred ca ar merge si o rubrica de cereri-oferte de munca si una cu cereri-oferte transport si o rubrica de donatii!

Am creat inca doua sectiuni: Oferte inchirieri si Cereri inchirieri!
Cred ca cererile/ofertele de transport si munca isi pot gasi locul aici!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)

pharaonu75

Am creat si o sectiune de SCHIMBURI!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)

crombra

Felicitari fratilor! Ati facut o supertreaba.Foarte bine structurat forumul. 

romikele

Citat din: Geaklone din Ianuarie 23, 2011, 03:25:47 PM
Si inca ceva ce am observat, lipseste on-line si off-line :P
Nu lipseste nimic, n-ai vazut tu ce si cand trebuia  :rolling_on_the floor:
... si despre care varza era vorba?  :nudie: :lol:

Geaklone

Citat din: romikele din Ianuarie 23, 2011, 09:27:21 PM

Nu lipseste nimic, n-ai vazut tu ce si cand trebuia  :rolling_on_the floor:
... si despre care varza era vorba?

Despre...asta

N+C


filip

Am si eu o nemultumire,poza de la Cumpărări mătci va rog sa o inlocuiti.In opinia mea e prea jerpelita regina.Asta de dragul de a critica.Poate in curand deschide Romica si un forum Matrimonial cu Stuparite :rolling_on_the floor:

cristi x

- aceiasi propunere ca pe forum (la rubricile vanzari - cumapari): postarile neactualizate in ultimul timp (eu propun 6 luni) sa fie sterse.
- infiintarea unei rubrici cu link-uri la pagini web care au de vanzare produse si utilaje apicole (dar cu preturi afisate): exp- http://swienty.com/uk/home.asp
nu lasa pe maine, ce poti face poimaine!
www.milotoi.ro

admin

Citat din: cristi x din Februarie 07, 2011, 12:51:29 PM
- aceiasi propunere ca pe forum (la rubricile vanzari - cumapari): postarile neactualizate in ultimul timp (eu propun 6 luni) sa fie sterse.
- infiintarea unei rubrici cu link-uri la pagini web care au de vanzare produse si utilaje apicole (dar cu preturi afisate): exp- http://swienty.com/uk/home.asp
Propunerile sunt luate in considerare, fiind in agenda de lucru.
Imediat ce terminam ce e urgent, curatarea postarilor de pe forumul de discutii la vanzari/cumparari de balast si le mutam in Arhiva pentru a putea sa se faca trimiteri la anumite topicuri, vom face si tot ce mai e necesar.

pharaonu75

Citat din: filip din Februarie 07, 2011, 12:38:36 PM
Am si eu o nemultumire,poza de la Cumpărări mătci va rog sa o inlocuiti.In opinia mea e prea jerpelita regina.Asta de dragul de a critica.Poate in curand deschide Romica si un forum Matrimonial cu Stuparite :rolling_on_the floor:

Mie mi se pare chiar simpatica! Ar face furori pe forumul ala de matrimoniale! :rolling_on_the floor: :rolling_on_the floor:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)

romikele

Are dreptate filip... e frumoasa, dar parca-i scapata dintr-un viol in grup  :rolling_on_the floor:

may

#27
Felicitari, Se poate ca cei ce sunt inscrisi sa primeasca prin imail informatii,,( VINZARI ,CUMPARARI),, ce sau postat in  ziua respectiva Sau ce discutii sau postat pe forum?. :bee: :bee:

romikele

E putin mai complicat pentru moment, dar in atentie e trimiterea unui mesaj periodic cu cele mai interesante postari.

dan.smarandoi

Anumite poze de pe forum nu se deschid,am incercat si cu IE,si cu google chrome,si uneori sunt probleme si cu Mesajele noi.
Uitati aici o poza care nu se vede

http://forum-anunturi.apiardeal.ro/index.php?topic=3.msg71#msg71