Picior pentru suporti de stupi.

Creat de crombra, Februarie 07, 2011, 10:33:40 AM

« precedentul - următorul »

Daddy22fat

#15
... stiu de unde sunteti, ne-am intalnit la Rm. Sarat (Dragos din Ploiesti) si stiu si situatia din zona dvs.
Cam intr-o luna (sunt optimist  :lol: ) mi-ar mai trebui niste suporti pt. stupi. Va sun miercuri sau joi sa stabilim cati si cum procedam.
Va multumesc
D.

crombra

Deoarece am o comanda mare de onorat si timpul este limitat nu pot ajunge la Campina.

crombra

INCEPAND CU DATA DE 1 MARTIE 2012 SE SUSPENDA ACTIVITATEA DE CONFECTIONARE PICIOARE DATORITA SEZONULUI APICOL. ALTE COMENZI SE VOR EXECUTA ABIA INCEPAND CU LUNA SEPTEMBRIE. CEI CARE DORESC PICIOARE SI POT  ASTEPTA II ROG SA SE INSCRIE PE LISTA TRIMITANDU-MI UN EMAIL CU NUMELE ADRESA SI CANTITATEA DORITA LA ADRESA [email protected].
MULTUMESC PENTRU INTELEGERE.

crombra

NOUL PRET AL PICIORULUI INCEPAND CU 01.07.2012 ESTE 42 RON.

caesar

Ati reluat productia ?

Ma intereseaza suporti cu extensii de 1m fiecare...Cam cat ar costa un astfel de ansamblu compus din 1 suport cu 2 extensii de 1m ?

crombra


cristi

in Bucuresti am primit si eu 3 perechi. Multumesc!. Arata bine si .......sper, ca si in pozele expuse sa faca fata la sarcina (in primavara)

crombra

Citat din: cristi din Octombrie 30, 2012, 09:14:22 PM
in Bucuresti am primit si eu 3 perechi. Multumesc!. Arata bine si .......sper, ca si in pozele expuse sa faca fata la sarcina (in primavara)
Rezista fara probleme. Sunt verificate in teren.

justy

Confirm ca acesti suporti confectionati de dl Crombra sunt foarte buni si utili si pe vatra fixa si de carat in pastoral. Eu i-am folosit in pastoral si am fost foarte multumit; ii montam repede si ii strangeam la fel de usor. Dupa ce incarcam stupii pe remorca ii puneam peste stupi si ma ajuta ca ii si ancoram foarte bine! Dupa ce am luat camionul ii puneam pe laterale si a fost ok .
Eu le-am pus capriori de 3 m si am putut aseza 6 stupi de 10R  si 5 de 12 R / suport.  Puteti vedea poze pe  http://justy.sunphoto.ro/PASTORAL_2012/79305543.


mmarcel

Am primit ieri picioarele pt. stupi de la dumneavoastra ,arata foarte bine. Va multumesc.

crombra

Sa va fie de folos. Deja cel putin 10% din timpul afectat albinelor a fost redus.
Un sfat pentru toti: puneti folie neagra de mulcire sub piciare de-a lungul sirului si scapati de calvarul buruienilor.

Dragosman

Salutare stimabile,

picioare de stupi mai faceti/vindeti? m-ar interesa si pe mine 4 seturi.

multumesc

DraghiciD.

Ma inscriu si eu .Doresc o pereche pentru inceput.

crombra

CU REGRET VA ANUNT CA INCEPAND CU DATA DE 1 MARTIE 2013 SE SUSPENDA ACTIVITATEA DE CONFECTIONARE PICIOARE DATORITA SEZONULUI APICOL. ALTE COMENZI SE VOR EXECUTA ABIA INCEPAND CU LUNA SEPTEMBRIE. CEI CARE DORESC PICIOARE SI POT  ASTEPTA II ROG SA SE INSCRIE PE LISTA, TRIMITANDU-MI UN EMAIL CU NUMELE ADRESA SI CANTITATEA DORITA LA ADRESA [email protected].
MULTUMESC PENTRU INTELEGERE.

Oprea Valentin-Dumitru

Eu va inteleg, dar cand vin pe la Braila la socrii in vizita daca nu-mi vindeti unul de model, macar vin sa vad cum arata stupina dumneavoastra si servim un pahar de vin amestecate cu cateva sfaturi si vorbe bune :)) Va prind acum la targ ori Braila ori Galati. Cu stima, Oprea Valentin-Dumitru
Prisaca Dobrogea - Echipamente apicole de la A la Z!
www.PrisacaDobrogea.ro
[email protected]