Vand nuclee imperechere 4 in 1 din Galati

Creat de teodorescuga, Decembrie 25, 2013, 12:53:43 PM

« precedentul - următorul »

teodorescuga

Vand nuclee impereghere 3 in 1, echipate complet : cutie cu capac , rame (se pot cupla intre ele si se pot pune in caturi de 1/2) , hranitoare+capace la hranitoare.La cerere se pot confectiona si alte modele.Sant din Galati ; telefon 0740096941 ; pret 50 lei bucata (setul). Schimb lazi pe familii de albine (la primavara), dau 3 lazi (orice configuratie), pe 1 familie (10 rame).
Un nucleu simplu de 1/2 ,30 lei ,iar unul simplu de 3/4 si 1/1 35 lei, respectiv 40 lei
Un nucleu 2 in 1 cu rama de 1/2 , 40 lei
Un nucleu 4 in 1 cu rama de 1/1 , care la nevoie se tansforma in 2 roinite ,100lei

popik50

Primit comanda. Lucratura de nota 10. Recomand .

alinbudica

#2
Azi am primit comanda,am analizat-o din toate punctele de vedere =raport pret-calitate foarte bun. Revin  cu  un tel. cat mai curind pentru o comanda mai mare.
Sarbatori fericite! :0014:

costelinni

Buna ziua, ma intereseaza 5 Nuclee 4 in 1 cu rama 1/1, aveti idee cat costa transpotul pina la Medias? Multumesc.

teodorescuga

#4
prin posta in jur de 20 lei , are 11,5 kg bucata , trebuie puse cate unu in colet deoarece posta nu primeste mai mult de 15 kg per colet

costelinni


teodorescuga

cel mai bine la 5 nuclee sa le trimit prin posta atlasib am inteles de la colegi cae mai eftin , nu stiu sa va spun cat

talllex

sunteti chiar din galati? din oras? imi puteti da o adresa? va multumesc. m-ar interesa 1-2 nuclee.

teodorescuga

stau la vre-o 35 km de Galati , spre Oancea (sat Vlascuta) ,sunati ,pentru mai multe detalii ( 0740096941 )

costelinni

Citat din: teodorescuga din Decembrie 25, 2013, 12:53:43 PM
Un nucleu 4 in 1 cu rama de 1/1 , care la nevoie se tansforma in 2 roinite , 80 lei

factura eliberati?

teodorescuga


costelinni


NiKoN

Pentru 5 nuclee la 80 de ron, am platit alti 80 de ron transport si taxa retur pentru intreaga suma, prin serviciul posta Atlassib. Calitatea este foarte buna.

popik50

Citat din: NiKoN din Ianuarie 21, 2014, 10:16:44 AM
Pentru 5 nuclee la 80 de ron, am platit alti 80 de ron transport si taxa retur pentru intreaga suma, prin serviciul posta Atlassib. Calitatea este foarte buna.
La fel a fost si la mine.Posta Atlassib a fost cea mai ieftina la o asemenea cantitate. Eu sunt multumit de ce am primit.

alinbudica

Si eu sunt multumit de ceea ce am primit. :thanks: