CUTI STUPI LA CELE MAI BUNE PRETURI 90 RON

Creat de aurelenache, Decembrie 29, 2013, 04:20:47 PM

« precedentul - următorul »

aurelenache

Confectionam cuti stupi,rame,din lemn brad uscat dupa configuratiile STAS sau cele cerute de client. Imbinarea panourilor se face din 3-4 bucati scandura cu nut si feder lipite cu D4 rezistent la umiditate.

Exemplu de pret:CORP 1/1 PE 10 RAME,CAT1/2,PODISOR CU PLASA,FUND FIX,CAPAC ACOPERIT CU TABLA PRET TOTAL 90 RON

RELATII LA TEL:0722916844/0733790016

Dragosman



aurelenache

funduri antivaroua

ambrusianas

buna ziua, cat ar costa un stpu de 10 rame cu magazie de 1/2 fund fix, podisor scandura, capac cu tabla cu rame pt magazie si cuib? daca se trimite si in tara. multumesc

aurelenache

nu am inteles exact ce vreti ....magazia de 1/2??????

ambrusianas

da ramele la magazie sa fie de 1/2. am zis ceva gresit? (sunt mai nou in domeniu) :)

aurelenache

cred ca doriti stup pe 10 rame cu cat de 1/2,daca am inteles eu bine,pretul pentru configuratia asta este de 90 ron(inclus capacul cu tabla,podisorul cu plasa si fund fix),fara rame ramele sunt 1 ron 1/1,si 0,8 ron 1/2 ,in tara livram prin atlasib

ambrusianas

stupii sunt asamblati sau vin bucati?
multumesc

aurelenache


ambrusianas

buna ziua. as vrea si eu 5 buc cu ramele de magzie incluse. cat ar fi total cu transportul pana in loc. izgar, jud caras severin cod postal 327427
multumesc

campulcumiere

buna ziua!
ma intereseaza urmatoarea configuratie: stup pe 10 rame/ fund fix / capac cu tabla/  fara podisor si fara cat. un pret daca se poate..multumesc

aurelenache

ptr d-l de la caras severin pretul este de 98 ron fara transport ( il platiti separat la atlasib ),daca comanda este ferma ne auzim la telefon

aurelenache


ambrusianas

#14
pretul este ok. nu puteti intreba cat este transportul sa stiu sigur. multumesc