cumpar polen

Creat de mitica, Mai 15, 2011, 12:10:32 AM

« precedentul - următorul »

mitica

Cumpar polen la 10$/kg. Plata pe loc ,dar cu analize comform legii,cu factura fiscala si chitanta.TEL.0760123123
Multumesc!

mitica

Anunt valabil.Nu insistati la telefon,nu cumpar fara factura fiscala si ... comform legii. Multumesc!

mitica

#2
Anunt valabil pentru 50 kg de polen uscat. :bee:

dragos2006

   Analize conform carei legi doriti ? , deoarece sunt mai multe legi si nu stiu ce doriti .

mitica

Esti suficient de inteligent,nu pune intrebari cu continut cel cunosti.
Ai prieteni la ICDA Bucuresti,daca sunt nelamuriri... :bee:

catel

poi cred ca NELAMURIRILE trebuie oferite de catre cel care posteaza anuntul, sau la nr de tel afisat (cand sunt pers diferite) nu ?

nicolaivictor

Citat din: mitica din Mai 15, 2011, 12:10:32 AM
Cumpar polen la 10$/kg. Plata pe loc ,dar cu analize comform legii,cu factura fiscala si chitanta.TEL.0760123123
Multumesc!

Buna ziua domnule Mitica,

Sunt producator apicol cu cam 200 stupi, daca mi-ati explica ce inseamna "conform legii" pt polen si ati oferi contract de achizitie cu conditii ferme semnat inainte de a ma apuca eu de cumparat colectoare si investi in manopera si dulapuri de uscare poate m-as baga la o astfel de productie si organizare a muncii de altminteri nu vad ce sinucigas s-ar apuca in volumele dorite de dumneavoastra cu riscul de negocieri ca nu e conform..... dupa ce toata munca si cheltuielile deja au fost facute.

Daca chiar va intereseaza sa aveti furnizori constanti ar trebui sa oferiti mai multe informatii pe forum sau sa le dati personal apicultorilor, de exemplu mie. Intrati pe www.btclub.ro/albineiasi si oferiti-mi ceva ca sa ma stimulati sa ma bag in aceasta productie......

Succese tuturor si dumneavoastra la gasit furnizori....

Apropo accept si plata prin OP (bineinteles ca marfa pleaca doar dupa ce a fost achitata 100%)
www.albinesimatci.ro
www.apivetsrl.ro

puiu

Ar fi un rezultat extraordinar daca pe polenul din stupii D-voastra nu ar scrie"Made in Ucraina" sau Moldova.
Promit ca va voi vizita in luna mai sau iunie asa cum anul trecut am vizitat 7 stupine cu rezultate... :not_worthy:

puiu

Anuntul este valabil pentru 2012.Pretul e real . Din Spania va scriu ca pretul e fff bun.
Cu o singura rugaminte la producatorii de polen.Sa nu apeleze la ¨binevoitorii¨ tip DANILICI. Vor ramane cu polenul ca anul trecut.
Cine cunoaste calitatea polenului nu poate fi pacalit de doua ori. :thanks:

matca2011

Daca nu ne-am fi intalnit pe traseu v-as fi invitat sa-mi vedeti instalatia de uscat polenul, si conditiile de pastrare. Daca veti mai gasi o instalatie de uscat polenul in Romania, va rog sa ma anuntati. Zic instalatie de uscat polenul, si nu de prajit popcorn, sau seminte.
O zi buna.

puiu

Ma intereseaza calitatea polenului nu cum se face uscarea lui. Un APICULTOR din "Dealu Babii" undeva aproape de M. Retezat il usuca in podul cabanei apicole si are o calitate exceptionala. A acceptat pretul si nu poate produce cat as dori eu. Respect!