Land Rover Discovery 2

Creat de Claus, Octombrie 28, 2015, 10:02:11 PM

« precedentul - următorul »

Claus

Vând Land Rover Discovery 2 motor 2.5 Td5, diesel an 2001 190000 km. Înmatriculata autoutilitara N1 cu 5 locuri în acte, impozit 360 Ron pe an, taxa plătită și nerecuperata. Dublu clima, piele, geamuri electrice fata si spate, oglinzi încălzite si electrice, asistenta pt coborâre, 4*4 permanent, reductor greu-ușor, dublu cârlig de remorcare pt 3,5 t, ABS, ESP. jante de aliaj, i-am scos pernele de aer si i-am pus arcuri. Mașina arată impecabil, fără rugina, exteriorul este din aluminiu, punțile si șasiul sunt in perfecta stare..fără rugina sau lovituri de off-road. Mașina am adus-o din sudul Italiei..unde clima este calda si nu exista probleme de coroziune din cauza soluțiilor anti-îngheț. Este foarte puternica, excepțională pt apicultura, intra oriunde si oricând, poate intra cu ușurintă pe drumurile pline de noroi si greu accesibile de la pădurile de salcâm, trage ușor o remorca de 3,5 tone plină cu 70 de familii de albine. Consumul este de 11litri in oraș si 9 litri afara, se rabateaza bancheta si se mărește spațiul de depozitare. Preț. 6900 euro. Tel. 0768839415. mail: [email protected]

Claus

Foto

Claus

Foto

Claus

Foto

Claus

Foto

Claus

Foto

Claus

Foto

Claus

Foto

Claus

Foto

Claus

Foto

Claus

Foto

Claus

Foto

Claus

Foto

Claus

Foto

Claus

Foto