rame apicole in faltzuri

Creat de Apollo, Februarie 09, 2016, 03:39:24 PM

« precedentul - următorul »

Apollo

Tei uscat in uscator 6%
Model unicat in Ro.
Altfel de rame;7 prelucrari suplimentare canale, tesituri faltzuri.
vizitati
www.stoplastup.ro

mmacreanu

am luat, m-am pacalit = buleala de romania!

hadrian

Păi spune cu ce te ai păcălit că vreau sa cumpar si eu de la ei. Multzam

mmacreanu

#3
poate sunt eu prea retentios, dar la pretul ala 1.6 ron m-am asteptat la o calitate pe masura. dimensiunile sunt ok, prelucrarile lasa de dorit, lateralele vin ascutite intr-o parte dar prelucrarea este mai mult o spartura, parca le-a facut cu toporul, imbinarea tip furculita de jos este prea fixa si daca fortezi crapa (trebuie sa mai pierzi timp sa mai cioplesti) prelucrarea de la imbinarea lateralelor cu leatul de jos la unele rame este excentrica. Ne mai trage putin in piept la grosimea lateralelor, in loc de 10mm au vreo 8mm (sa zicem ca nu ar fi o problema mare atat timp cat STAS-ul este de 9mm) si asta da o rezistenta slaba si la insarmat se indoaie. In pachet sunt puse si rebuturile, ca ce ... in Romania inghtim tot! Mi-a placut prezentarea ramelor si am ales sa iau, nu m-a obligat nimeni, dar este diferenta mare intre imaginea din poze si realitatea!

bzz

mmacreanu - eu am luat din alta parte de la o ferma... si ce ai descris tu parca ar avea in comun acelasi *producator*.A... nu esti pretentios ,vrei sa platesti si sa ai parte de calitate.Daca ai gasit ceva serios anunta-ma si pe mine ca sunt satul de rom(Î)nisme  :hi2: