Stupi verticali cu fund anti varoua

Creat de skypi_0040, Martie 03, 2011, 10:21:32 PM

« precedentul - următorul »

skypi_0040

Stup vertical din lemn de molid cu grosimea peretilor de 25mm lemnul fiind uscat artificial.

skypi_0040

#1
Stupul vertical format din fund antivaroua cu bloc de urdinis, cu plasa din tabla expandata si obturator din tabla zincata, corp 1/1 si magaziile la alegerea clientului, podisor cu rama inalta pentru hranitor si capac invelit cu tabla.
-fund AV pe 10 si 12 rame-45 ron
-curp 1/1 pe 10 rame- 45 ron
-corp 1/1 pe 12 rame- 50 ron
-corp de 3/4 pe 10 rame- 35 ron
-corp de 3/4 pe 12 rame- 40 ron
-corp de 1/2 pe 10 rame- 30 ron
-corp de 1/2 pe 12 rame- 35 ran
-podisor pentru 10 si 12 rame-20 ron
-capac invelit cu tabla pentru 10 si 12 rame- 35 ron

skypi_0040

#2
Modelul de stup italian cu balconet, prevazut cu fund antivaroua, cuib 1/1, magazii dupa dorintele clientului, podisor cu rama inalta si capac invelit cu tabla. Se poate confectiona atat pe 10 cat si pe 12 rame. Datorita balconasului fundul AV este fixat de cuib si pretul este pentru stupul complet fara magazii. Pentru magazii sunt valabile preturile date la stupul vertical.
-stup cu balconas pe 10 rame- 180 ron
-stup cu balconas pe 12 rame- 190 ron

skypi_0040

#3
Fund antivaroua, cu plasa de tabla expandata, obturator de tabla zincata si bloc de urdinis.
-fund AV pentru 10 si 12 rame- 45 ron

skypi_0040

Pe langa stupi de tot neamul ,mai produc si unele accesorii necesare in sezon.
-diafragma

marian67stroe

Va urez SANATATE ca-i mai buna decat toate!!! :hi2: :hi2: :hi2:

Daddy22fat

Cumpar 25 stupi noi pe 12 rame din scandura de 25mm cu urmatoarea configuratie :
- soclu antivaroa detasabil cu plasa inoxidabila si subar tabla galvanizata
- corp 1/1
- cat 3/4
- podisor multifunctional (alimentator)
- capac telescopic + tabla galvanizata
- accesorii : manere, sistem de prins soclul, gratie urdinis reglabila, placuta de zbor rabatabila, diafragma
Va rog trimiteti : pret, fotografii, modalitatea de precomanda si de plata, durata executiei, posibilitati transport (expediere).
Va multumesc   :thanks:
D.

Daddy22fat

D.

skypi_0040

#8
Citat din: Daddy22fat din Noiembrie 22, 2011, 01:47:37 PM
Cumpar 25 stupi noi pe 12 rame din scandura de 25mm cu urmatoarea configuratie :
- soclu antivaroa detasabil cu plasa inoxidabila si subar tabla galvanizata
- corp 1/1
- cat 3/4
- podisor multifunctional (alimentator)
- capac telescopic + tabla galvanizata
- accesorii : manere, sistem de prins soclul, gratie urdinis reglabila, placuta de zbor rabatabila, diafragma
Va rog trimiteti : pret, fotografii, modalitatea de precomanda si de plata, durata executiei, posibilitati transport (expediere).
Va multumesc   :thanks:
D-le Dragos
Incerc sa va dau preturile pe fiecare componenta in parte.
Fundul antivaroua ( cu plasa din tabla de aluminiu) cu scandurica de zbor rabatabila- 55 ron
Corp 1/1 - 50 ron
Magazie 3/4- 40 ron
Podisor cu laterale inalte de 7cm-20 ron
Capac telescopic invelit cu tabla -35 ron
O pereche de manere montate-8 ron
O pereche de clame pentru soclu montate-7 ron
Diafragma- 10 ron
Deci un stup in configuratia dorita de dumneavoastra costa 225 ron. Fotografii cu acest stup gasiti pe pagina mea adica mai sus. Pentru a valida comanda trebuie sa platiti un avans de 40% din suma totala in contul meu. Timpul necesar productiei va fi de o luna de la data intrarii banilor in cont. Transportul il pot organiza cu posta Atlasib .Astept confirmarea dumneavoastra si va voi trimite nr de cont pe mesaj privat.

Luca

#9
Kituri stupii 11 rame Cat jumatate ,podisor fara capac faceti ?

skypi_0040

#10
Citat din: Luca din Decembrie 08, 2011, 10:27:25 AM
Kituri stupii 11 rame Cat jumatate ,podisor fara capac faceti ?
Eu fac toate tipurile de stupi complet montati, in afara de kituri. :hi2:

pharaonu75

Eu am vazut stupii fabricati de Skypi si sunt de o calitate extraordinara!
Daca ar livra si sub forma de kit, cu siguranta cumparatorul nu i-ar mai monta si finisa asa cum o face Skypi... de aici ar putea apare discutii, contre... iar asta ar afecta imaginea fabricantului... si ar fi pacat sa se intample asa ceva!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)

skypi_0040

Multumesc Daniel , sa traiesti. Ai pus punctul pe i.  :thanks:

ciucur

Dupa cum arata stupii dvs. imi dau seama ca puneti multa pasiune in ceea ce faceti.
Am o singura rugaminte. Intre corpul de stup si magazie imbinarea se face prin falt?
Puneti va rog o poza sa pot sa imi dau si eu seama.
Multumesc.

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)