Honda transalp 600 cm

Creat de iosca, Decembrie 19, 2013, 07:35:41 PM

« precedentul - următorul »

iosca

Vând / schimb honda transalp 600 cm/ 1990, foarte bine păstrată si intretinută, stare tehnica 2015, toate actele valabile, cutii laterale si portbagaj pt rezervor noi (schimbate in toamnă), nelovita, vopsea originală, proprietar, amvelope si acumulator noi din această toamnă, priza pt 12 volti, absolut totul functionnează impecabil. Pret 1450 € negociabil sau schimb cu familii de albine, remorca/platforma auto >1000 kg, miere, poate auto cu o eventuală diferentă din partea mea !
Motocicleta se află in Calafat - Dolj.
In pret sunt incluse cele 2 casti CGM, de asemenea noi ( de 2 sau 3 luni )
Tel 0765687281

iosca

Pozitia in mers, atât a conducătorului dar mai ales a pasagerului din spate, este una foarte comodă, înaltă si plăcută, fiind o motocicletă pt drumetii, comportându-se foarte bine, atât pe sosea, cât si pe teren accidentat, datorită inaltimii mari, dar si a rotilor pe măsură !

daniel.arad

La multi ani. Sunt interesat de un schimb. Contactati-mă sa discutam. 0740201707. Cu stima.
,, Omul trebuie sa se afle acolo, unde poate fi de folos.'' (Euripides)

iosca


Astept cu interes oferta d-voastră !

daniel.arad

,, Omul trebuie sa se afle acolo, unde poate fi de folos.'' (Euripides)

iosca

Anuntul poate fi sters. Vă multumesc ! :hi2:

daniel.arad

O încurajare pentru cei care sunt sceptici in succesul postării anunturilor. Noi pe aici chiar batem palma... Mie mi-a plăcut motorul asa ca facem troc.... Albine pe motocicleta.... Asteptam primăvara...
,, Omul trebuie sa se afle acolo, unde poate fi de folos.'' (Euripides)

iosca

Albine, nu numai pe motocicletă d-le Daniel ! Nu v-am zis, dar eu mai am un avantaj in plus: Sotia o să fie cea mai fericită căci nu mai stă cu teamă de câte ori plec cu moto, si o să am in casă o discutie in contradictoriu in minus, deci un motiv de bucurie in plus  :razz: !

daniel.arad

Corect... Sa ne trăiască domnitele, si sa le dam cat mai putine motive de supărare...
,, Omul trebuie sa se afle acolo, unde poate fi de folos.'' (Euripides)

iosca

Acu' nici să nu li se urce la cap ! :razz:


daniel.arad

,, Omul trebuie sa se afle acolo, unde poate fi de folos.'' (Euripides)

daniel.arad

Schimbul sa realizat vineri 14 martie 2014. Motorul ok asa cum a fost descris.... A fost o plăcere sa ne cunoastem....
,, Omul trebuie sa se afle acolo, unde poate fi de folos.'' (Euripides)

iosca

S-o folositi sănătos, fără evenimente neplăcute !  :hi2:

daniel.arad

Sa ajute Bunul Dumnezeu la toata lumea. Multumesc si un an apicol bun. Cu stima.
,, Omul trebuie sa se afle acolo, unde poate fi de folos.'' (Euripides)