cumpar pavilion

Creat de nelu bizz, Februarie 27, 2011, 10:39:01 AM

« precedentul - următorul »

nelu bizz

cumpar pavilion pina in 40 locuri fara albina,16r pat cald sau 12r ,iau si pavilion neinscris dar cu acte de provenienta,CU RESPECT

GICU CIUREA

VAND PAVILION 56 FAM.INSCRIS IN CIRCULATIE ILIA-HUNEDOARA

43aA

Vand urgent pavilion apicol neinmatriculat, confectionat din remorca 2rb5A, capacitate 72 locuri stupi vertical cu magazine -10 rame cabina extractie.accept si partial familii  albine.

florinpolifron

vand sau schimb cu autoutilitara pavilion apicol ,cu 66lazi,inmatriculat,tel 0742858130

nelu bizz

multumesc de raspunsuri dar eu caut ceva mai mic,unu de 36 -40 fam,cu respect

achio5


nelu bizz

ok,ceva poze , un pret si locatia daca se poate.si un nr de telefon.multumesc

achio5

poze

achio5


nelu bizz


nelu bizz


vladluca

Daca va place..........

nelu bizz

valabil,adaug la schimb 1,3ha teren arabil in BUTENI jud arad

daniel.arad

Salut Nelu Bizz, daca esti din zona mea jud. Arad, am si eu langa Ineu un pavilion inscris pe primarie, dar fiind al mosului nu la mai vopsit, trebuie schimbata tabla la exterior in rest e ok iar pretul este bun.... pentru tine suna-ma si vorbim, ori cauta-ma ca sa-l vezi personal. Tel. 0740201707-Daniel
,, Omul trebuie sa se afle acolo, unde poate fi de folos.'' (Euripides)

nelu bizz

Citat din: daniel.arad din Septembrie 29, 2013, 01:08:34 PM
Salut Nelu Bizz, daca esti din zona mea jud. Arad, am si eu langa Ineu un pavilion inscris pe primarie, dar fiind al mosului nu la mai vopsit, trebuie schimbata tabla la exterior in rest e ok iar pretul este bun.... pentru tine suna-ma si vorbim, ori cauta-ma ca sa-l vezi personal. Tel. 0740201707-Daniel
sal,nu sunt din arad,de acolo provin dar locuiesc in olt acum,iar pamintul il am de la bunica si vreau sa il vind pt ca eu nu ma mai duc acolo.oricum o sa va sun zilele astea.cu respect