Re: Stupi POLISTIREN ,,BUMBESCU'' - livrare gratuita la domiciliu

Creat de Constantin A. Berghiu, Iunie 01, 2013, 08:27:57 AM

« precedentul - următorul »

Constantin A. Berghiu

Acesti stupi sint o porcarie din polistiren pe care orice pala de vint ii spulbera, la orice atingere se sfarima, ca sa nu mai vorbim ca ei vin deja sfarimati si crapati. Daca aveti bani de irosit faceti experimente ca sa nu mai vorbim de faptul ca la orice reclamatie tace ca cel din popusoi.

Constantin A. Berghiu

#1
Acesti stupi sint o porcarie din polistiren pe care orice pala de vint ii spulbera, la orice atingere se sfarima, ca sa nu mai vorbim ca ei vin deja sfarimati si crapati. Daca aveti bani de irosit faceti experimente ca sa nu mai vorbim de faptul ca la orice reclamatie tace ca cel din popusoi.

Constantin A. Berghiu

Iata cum raspunde dl. Adrian Bumbescu la reclamatia ca stupii expediati sint incompleti, rupti si gauriti : " Da!
Categoric gresala este a mea.
Am fost depasit ,ca forta de munca, si am colaborat si cu alta firma pentru a face fata comenzilor , pentru a nu face clientii sa astepte, dar se pare ca in zadar, aceasta colaborare a fost un esec total. Am facut mai mult rau.

Ma rezum doar la ce pot face eu cu baietii care ii am. Cu garantia satisfactiei inclusa.
Orice cltient nemultumit  poate trimite marfa inapoi fara costuri suplimentare.

Deci trimiteti stupii inapoi .
Ne cerem scuze.
Numai bine "
Evident ca daca trimiti marfa inapoi ai niste costuri dupa care astepti banii pentru stupi si transport de la dl. Adrian Bumbescu mult si bine. Sa fie aceasta o escrocherie marca Tg. Jiu?