Paulownia Seminte si Puieti

Creat de clucian, Februarie 16, 2013, 11:37:18 PM

« precedentul - următorul »

clucian

Ofer seminte de Paulownia Tomentosa in urmatoarele cantitati:
- 100 seminte Paulownia Tomentosa gratis cu predare personala Bucuresti sau in toata tara prin posta 6 RON taxele postale ( 0 + 6 = 6 )
- 500 semintte de Paulownia Tomentosa 6 ron cu predare personala Bucuresti sau in toata tara prin posta 6 RON taxele postale ( 6 + 6 = 12 )
- 1000 seminte de Paulownia Tomentosa 10 ron  cu predare personala Bucuresti sau in toata tara prin posta 6 RON taxele postale ( 10 + 6 = 16 )

Contact : [email protected] Tel:  0762 699 216

mosquito

Am primit cele 3000 de seminte.Multumesc frumos! :wink2:

daniel.arad

Multumesc. Am primit semintele, urmeaza experimentul......
,, Omul trebuie sa se afle acolo, unde poate fi de folos.'' (Euripides)

clucian

Cu placere, spor la germinat.

octav

Salut!
Vreau si eu 500 de seminte daca mai aveti. Sunt din Bucuresti.

clucian

#5
Salut Octav, mai am foarte putine seminte. Pentru tine mai am sa iti dau 500 seminte de Paulownia Tomentosa.
Ne putem intalni la Piata Unirii sau Piata Muncii dupa ora 17:00. Sa ma suni inainte sa stabilim ora la telefon cand poti tu.
Tel 0766 468 669.

Nu mai am cantitati mari, de cate 1000 de seminte, doar cateva comenzi de cate 100 seminte.
Pentru cine doreste voi avea puieti de Paulownia Tomentosa dupa 25 aprilie, pret 10 ron puietul trimit oriunde in tara prin posta romana.

Spor la germinat.

tye

buna seara, vreau si eu seminte daca mai sunt, macar 100 de bucati.Multumesc anticipat!

clucian


clucian

Nr de telefon de contact se schimba în 0762 699 216 sau 0756 063 476. Pentru puieti detalii la telefon.

criss

va rog sa-mi trimiteti si mie 100 seminte de paulownia daca mai aveti si in aceasta toamna!

clucian

Salut, da am seminte. Te rog trimite pe privat numele complet si adresa.