vand autostupina 3999 euro

Creat de bibicu, August 07, 2012, 04:44:24 PM

« precedentul - următorul »

bibicu

vand autostupina marca iveco eurocargo 7,5 tone
omologat ca si austostupina, itp valabil pana in 2014
asigurare valabila pana in octombrie 2012
cauciucuri peste 75%
capacitate 82 de stupi orizontali......
stare de functionare buna
camionul se vinde cu 3999 euro
masina se afla la 36 km de  pitesti - arges( la Optasi - magura)
pentru mai multe relatii apelati nr 0726782207

daniel.arad

Buna...va deranjez cu o intebare... cum faceti cu ITP-ul de vi la dat pana in 2014 ca mie  nu vor sa-mi dea decat pe un an?  Si eu am tot un camion pana in 7500 Kg. Este vre-un secret care ar fi folositor stuparilor ???  Multumesc si bafta la vanzare....
,, Omul trebuie sa se afle acolo, unde poate fi de folos.'' (Euripides)

bibicu

nu stiu .eu nu am facut chiar nimic......asa mi s-a dat ...asa scrie in talon...........pana in 2014. chiar si prietenii mei apicultori erau putin contrariati. dar daca asa scrie in talon..........eu nu am cum sa ma supar si sa ma cert cu ei..
numai bine

bibicu

anunt valabil........pana nu se intoduce iar taxa de prima inmatriculare...........apoi nu stiu cum vom face nici cei care avem de vandut ceva, nici cei ce vor incerca sa cumpere.
numai bine

vrajitoru alb

de ce spuneti asta domnule bibicu?,credeti k o sa se scumpeasca masinile inmatriculate?

bibicu

nu cred ca se vor scumpi cele inmatriculate; preturile vor urma acelasi trend descrescator, dar cei ce vor dori sa cumpere vor incerca sa ofere cu mult mai putin din cauza taxei care o vor avea de platit....iar noua celo care avem ceva de vandut..nu o sa ne convina sa mai scadem 700 - 800 euro din pretul care poate si asa este destul de mic.
cu stima

ieddi


bibicu

#7
mai am doar 35 de cutii..
dar discutam..........pentru cine este interesat