Schimb: 2 familii pentru 10 lazi(nu vad nici o jignire pana aici)

Creat de Lupu Irinel, Noiembrie 20, 2011, 02:11:01 PM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Propun ca acest topic sa fie inchis (dar nu sters) si sa fie mutat la Container!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)

romikele

Un singur lucru vreau sa-ti fie foarte clar:
Pentru toata munca pe care o facem aici nu ne plateste nimeni, cu nimic Facem totul din pasiune si din dorinta de a oferi tuturor un mijloc facil, eficient si modern de informare.
Acuze ca cele aduse de tine sunt cu atat mai mult de condamnat, mai ales ca nu cunosti nimic din eforturile facute in acest sens.

Legat de relatia cu Fabrica de stupi, ei au fost primii care au oferit sponsorizare consistenta pentru gazduirea forumurilor, drept pentru care bannerul lor este postat acolo unde au dorit.
Celelalte bannere de pe forumul de discutii sunt ale celorlalti sponsori importanti. E un lucru de bun-simt sa respectam asemenea oameni care au contribuit cu sume substantiale, fara sa ii oblige cineva, asa ca orice atac nedrept la adresa lor va fi tratat cu maxima severitate.

Referitor la relatia mea directa cu acestia, totul se bazeaza pe comenzi ferme din ambele parti, cu plata aferenta, fara legatura cu activitatea de pe forumuri si oricum aceasta e o problema care nu te priveste, nici pe tine, nici pe altcineva.





romikele

Citat din: pharaonu75 din Noiembrie 22, 2011, 03:11:06 PM
Propun ca acest topic sa fie inchis (dar nu sters) si sa fie mutat la Container!
Nu se va mai sterge nimic, totul se muta la container, de aceea l-am creat.

romikele

Citat din: dedu din Noiembrie 22, 2011, 03:08:11 PM
Imi cer scuze pentru tot.
Va rog frumos imi dati voie si pe celalalt forum?Promit ca nu am sa mai jignesc pe nimeni si daca am sa o mai fac la  prima abatere sa ma sterge-ti pt totdeauna de pe ambele. Imi dau cuvantul de roman ca nu mai jignesc pe nimeni. Va multumesc!!!

Pentru ce a insemnat dedu odinioara, sper cu asentimentul colegilor, ridic momentan banarea si sper din suflet sa nu am motive sa o reactivez.
Contul clona va fi sters.

pharaonu75

In ceea ce ma priveste, conflictul cu Dedu a luat sfarsit!
Si-a cerut scuze si mi se pare omeneste ca acestea sa ii fie acceptate de catre orice user caruia el i-ar fi gresit.
Oricine merita o a doua sansa, fapt pentru care lui Dedu i se ridica si banarea de pe forumul de discutii! Asta si pentru a-i demonstra ca nimeni nu are ceva cu el!

Vreau sa ii mai spun insa doua lucruri:
1. aici suntem cu totii apicultori indiferent de nationalitate, religie, varsta, sex, scolarizare, nr. de stupi! Aspectele "delicate", care nu au treaba cu apicultura, se discuta pe PM, la telefon, sau fata in fata la o bere rece.
2. afirmatia aia cu "comunisti-securisti" nu stiu de unde a scos-o, insa nu imi poate fi atribuita mie, pentru ca nu am spus-o, dar poate crea in mod cu totul gratuit unele conflicte cu echipa tehnica de pe Stuparitul! Si pentru ce?

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)