Stupi verticali cu fund anti varoua

Creat de skypi_0040, Martie 03, 2011, 10:21:32 PM

« precedentul - următorul »

skypi_0040

#15
Critica-ma  :not_worthy: sau cuvanta :0014:

Daddy22fat

#16
Citat din: skypi_0040 din Noiembrie 22, 2011, 10:59:07 PM
Citat din: Daddy22fat din Noiembrie 22, 2011, 01:47:37 PM
Cumpar 25 stupi noi pe 12 rame din scandura de 25mm cu urmatoarea configuratie :
- soclu antivaroa detasabil cu plasa inoxidabila si subar tabla galvanizata
- corp 1/1
- cat 3/4
- podisor multifunctional (alimentator)
- capac telescopic + tabla galvanizata
- accesorii : manere, sistem de prins soclul, gratie urdinis reglabila, placuta de zbor rabatabila, diafragma
Va rog trimiteti : pret, fotografii, modalitatea de precomanda si de plata, durata executiei, posibilitati transport (expediere).
Va multumesc   :thanks:
D-le Dragos
Incerc sa va dau preturile pe fiecare componenta in parte.
Fundul antivaroua ( cu plasa din tabla de aluminiu) cu scandurica de zbor rabatabila- 55 ron
Corp 1/1 - 50 ron
Magazie 3/4- 40 ron
Podisor cu laterale inalte de 7cm-20 ron
Capac telescopic invelit cu tabla -35 ron
O pereche de manere montate-8 ron
O pereche de clame pentru soclu montate-7 ron
Diafragma- 10 ron
Deci un stup in configuratia dorita de dumneavoastra costa 225 ron. Fotografii cu acest stup gasiti pe pagina mea adica mai sus. Pentru a valida comanda trebuie sa platiti un avans de 40% din suma totala in contul meu. Timpul necesar productiei va fi de o luna de la data intrarii banilor in cont. Transportul il pot organiza cu posta Atlasib .Astept confirmarea dumneavoastra si va voi trimite nr de cont pe mesaj privat.
Va multumesc d.le Bociu, cei 25 de stupi au ajuns cu bine prin posta Atlasib (chiar daca nu i-au lasat la destinatia stabilita) si sunt de o calitate extra, executati fara cusur ! mai rar asa manopera !!!! Felicitari d.le Bociu, se vede ca nu ati fost degeaba in Germania (le-ati furat stilul d.p.d.v. al calitatii si promptitudinii: mi-au ajuns in curte exact la 30 zile de la comanda, asa cum ati promis) !!!!
Inca o data : va multumesc !!!
  :yes-2::applause: :0014:
D.

pharaonu75

Citat din: Daddy22fat din Ianuarie 21, 2012, 12:48:07 PM
...Felicitari d.le Bociu, se vede ca nu ati fost degeaba in Germania (le-ati furat stilul d.p.d.v. al calitatii si promptitudinii...

Eu nu cred ca i se trage de la "plimbarea" prin Germania, ci de la GENETICA! :wink:

Salutari si respect pentru Skypi! :hi2:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)

skypi_0040


iulianilie

#19
Buna ziua domnule skypi. Sunt un incepator in apicultura si vreau sa cumpar de la dvs.2 stupi. As vrea modelul
    dadant pe 12 rame(cu locas pt diafragma, iernare 2 familii),
    soclu antivaroa si scandura de zbor rabatabila, bloc urdinis(adaptat si pt iarna)
    corp 1/1,
    podisor laterale inalte,
    capac telescopic cu tabla. As vrea sa stiu durata executiei, pret transport pana la Botosani.
Va multumesc.

orbanstefan64

Citat din: pharaonu75 din Ianuarie 22, 2012, 09:25:56 AM
Citat din: Daddy22fat din Ianuarie 21, 2012, 12:48:07 PM
...Felicitari d.le Bociu, se vede ca nu ati fost degeaba in Germania (le-ati furat stilul d.p.d.v. al calitatii si promptitudinii...

Eu nu cred ca i se trage de la "plimbarea" prin Germania, ci de la GENETICA! :wink:

Salutari si respect pentru Skypi! :hi2:
stie ce vrea  si vrea ce stie :nod: :nod:

skypi_0040

Confectionam stupi de toate tipurile si de cea mai buna calitate, diafragme, hranitoare tip uluc din lemn de molid frezate.
Pentrun informatii contactati-ma la 0745188882 sau 0767148160.