dulcofruct - hrana decontabila

Creat de FlorinI, Ianuarie 03, 2012, 11:59:19 PM

« precedentul - următorul »

FlorinI

azi e 28.03
e ultima zi de comanda pentru cei ce vor maine la targul de la braila sa cumpere dulcofruct
deja s-au facut comenzi si nu voi avea mult peste acestea...
Orice om are un orizont intelectual; cind acest orizont se ingusteaza el atinge dimensiunile unui punct, si atunci respectivul spune: "ACESTA ESTE PUNCTUL MEU DE VEDERE"

tel (pentru prieteni) : 0726/111.333 - vodaf

FlorinI

pentru cei ce doriti peste 100 bidoane de 10l, rog un telefon pentru precomanda, deoarece am avut cazuri cand au asteptat doritorii 2 zile pana am putut onora comenzile
multumesc

acest anunt e valabil in primul rand pentru ialomita , galati si braila, dar pot si servi apicultori ce fac pastoral in zona
Orice om are un orizont intelectual; cind acest orizont se ingusteaza el atinge dimensiunile unui punct, si atunci respectivul spune: "ACESTA ESTE PUNCTUL MEU DE VEDERE"

tel (pentru prieteni) : 0726/111.333 - vodaf

timi

REFERITOR,la decontare de 100% apicultorii au mai luat o TEAPA.La preturile care se stiu pt.Apiinvert,Dulcofruct si Apifoonda s-a decontat 1.45/kg.Foarte frumos,NU?.

FlorinI

Citat din: timi din Noiembrie 05, 2012, 10:05:30 AM
REFERITOR,la decontare de 100% apicultorii au mai luat o TEAPA.La preturile care se stiu pt.Apiinvert,Dulcofruct si Apifoonda s-a decontat 1.45/kg.Foarte frumos,NU?.

multi au crezut ca pot cumpara stimulente si vinde miere si au cumparat cu tonele
asta ne-a costat pe toti, asa cum s-a intamplat anul trecut cu pretul familiilor
cand se vrea unul mega destept, toti "platesc" desteptaciunea lui
Orice om are un orizont intelectual; cind acest orizont se ingusteaza el atinge dimensiunile unui punct, si atunci respectivul spune: "ACESTA ESTE PUNCTUL MEU DE VEDERE"

tel (pentru prieteni) : 0726/111.333 - vodaf

NiKoN

"cand se vrea unul mega destept, toti "platesc" desteptaciunea lui" -- Si bani cine a facut?

FlorinI

pretul e de 5 lei/kg
recipientul e acelasi
Orice om are un orizont intelectual; cind acest orizont se ingusteaza el atinge dimensiunile unui punct, si atunci respectivul spune: "ACESTA ESTE PUNCTUL MEU DE VEDERE"

tel (pentru prieteni) : 0726/111.333 - vodaf