TERMOSTUP MIX ,,BUMBESCU'' REDUCERI DE 25 % - livrare gratuita la domiciliu

Creat de adibumbescu, Martie 01, 2013, 12:45:23 PM

« precedentul - următorul »

Sclipici

Buna ziua.

M-am hotarat sa comand un stup MIX3.
Eu sunt din Galati, vreau sa vad cum se simt albinutzele in acest tip de stup si daca e ok, cred ca o sa comand mai multe cutii de acest fel.

CORP (magazie)   1/1    -   61   ron
CAPAC  complet             -   20ron
CAPAC la nivel cu stupul  -   20   ron
PODISOR cu  sita           -   13   ron
CAT (magazie)     1/2     -   47   ron
CORP (magazie)   3/4     -  51ron
FUND  VARROUA             -   28   ron
(anti varroua, sistem cu subar pentru aerisire ,curatare)
(inchis-deschis rapid)

Cand il puteti livra?



Rugamintea mea este sa ma anunte curierul cand ajunge lada la Galati.

Multumesc.

adibumbescu

Buna seara.

Va rog sa specificati in ce configuratie doriti stupul.
Livrarea ar fi posibila saptamana aceasta.
Cand va hotarati asupra configuratiei, trimite-ti o adresa pentru livrare pe e-mail: [email protected] sau pe forum.

Numai bine


                                                             PRETURI PE COMPONENTE MIX 3
                                       Termostup ,,Bumbescu" mix 3 (polistiren plasticat + lemn uleiat)
CORP (magazie)   1/1    -   61   ron
CAPAC  complet             -   27ron
CAPAC la nivel cu stupul  -   20   ron
PODISOR cu  sita           -   13   ron
CAT (magazie)     1/2     -   47   ron
CORP (magazie)   3/4     -  51ron
FUND  VARROUA             -   28   ron
(anti varroua, sistem cu subar pentru aerisire ,curatare)
(inchis-deschis rapid)

Preturile sunt finale , fara costuri ascunse.
Nu suntem platitori de TVA.
Se ofera factura si toate actele necesare pentru conformitatea celtuielilor pe proiecte.

Contact:
-tel. 0767 488 392
-email [email protected]
-Jud. Gorj, Tg-Jiu

Sclipici


marianpitesti

Pentru Tudor .Eu sunt din Pitesti dar stupii ii am la tara Burdea com caldararu la granita cu Teleorman .Mai am o vatra la Balaci in Teleorman .La prima vedere sunt ok ca executie si ca pret urmeaza sa vad cum se comporta .O problema ar fi sa ii feresti de lovituri sau sâ ii imbraci cu fibra de sticla . Eu am lovit din greseala unul si l-am infundat un pic .in concluzie din punctul meu de vedere avantajele sunt mult mai mari decit minusurile .Eu am luat pe cel ieftin ca omul sarac dar celalalt probabil  probabil elimina problema.Oricum la urmatoarea comanda iau si un mix sa vad diferenta.Nu-mi permit sa iau mai multi deocamdata am alte prioritati.

Tudor

Dumneavoastra nu a-ti achizitionar modelul  , Termostup ,,Bumbescu" mix 3 (polistiren plasticat + lemn uleiat).Despre acest model doream sa va intreb cum vi se pare.

adibumbescu

Buna ziua.
Va salut domnule Tudor.

Daca doriti sa vedeti cum arata modelul Mix 3 , va pot trimite unul acasa la dv.
Il studiati timp de 10 zile , iar daca decideti ca nu se incardreaza in gusturile dv., il returnati.

Conform legislatiei din Romania, orice produs comandat pe internet, poate fi returnat in termen de 10 zile.

Termostupul ,,Bumbescu" Mix 3, printre altele, a fost si el prezentat la targul apicol din Craiova, unde s-a bucurat de un succes uimitor.
O sa pun mai jos cateva poze pentru confirmarea acestei afirmatii.

Personal , folosesc varianta economica Mix simplu (polistiren + lemn uleiat).
Chiar daca se mai zgarie cate un stup, sau se mai inteapa cu cate un surub iesit prin remorci la transport, nu este nici o problema.

Mix 3 este pentru cei care nu au incredere in Mix simplu, sau pentru cei care vor mai mult.

Mix 4 intra la categoria lux. Personal il consider exagerat, dar daca facem comparatie cu pretul poliuretanului , este mai ieftin si mult mai rezistent si mai estetic, in configuratia completa, descrisa mai sus.

Mix 3 este la acelasi nivel, in competitia cu poliuretanul, dar partea estetica fiind fara decoruri speciale si plasticul mai subtire ca la Mix 4.

Concluzie:
Randamentul este acelai in toate modelele:

Mix simplu,      Poliuretan ,     Mix 3,        Mix4

Fiecare apicultor decide asupra modului sau de lucru.

Numai bine.



Tudor

Veti fi prezent cu Termostupul ,,Bumbescu" Mix 3, si la targul apicol de la Ramnicu Valcea  pe data de 29-30 martie 2014

adibumbescu

Buna ziua.
Da!
O sa fim prezenti la Valcea.
Dar pana atunci o sa mai fie un targ apicol la Tg-Jiu

Va asteptam.
Numai bine.

adibumbescu