Ştiri:

SMF - Just Installed!

Main Menu

schimb sau vand

Creat de oblio, Februarie 20, 2014, 08:42:04 PM

« precedentul - următorul »

oblio

Schimb cu familii de albine un autoturism Fiat Albea impecabil, din 2006 noiembrie, benzina + GPL , consum facut in ianuarie : 6% GPL la aprox 1000 km ( asta inseamna echivalentul a 3,1 litri de motorina sau 3,2 litri de benzina la 100km ) .
Dotari : AC , ABS , EBD , airbaguri , geamuri fata si oglinzi electrice , scaun sofer reglabil pe inaltime si lombar , faruri reglabile electric , radio CD original al masinii , inchidere centralizata , instalatia de GPL omologata trecuta in cartea de identitate ( secventiala , aproximativ 600E ), 150.000 km , distributie , ulei , filtre schimbate la 140.000 in reprezentanta ( am factura ) , brate fata schimbate la 145.000 ( foarte ieftine - 140 lei buc. - bratul cu bucse si pivot ) , un singur  proprietar si utilizator , intretinere ieftina , tinuta la garaj .
O dau pentru ca nu mai am treaba pentru ea , anul acesta a iesit doar o singura data din garaj.
Pret de criza pentru Cash 2899 E. Pentru schimb, foarte negociabil functie de oferta la Tel 0723348228   :call_me:

daniel.arad

,, Omul trebuie sa se afle acolo, unde poate fi de folos.'' (Euripides)

oblio

Daniel citeste tot , nu printre randuri : " consum facut in ianuarie : 6% GPL la aprox 1000 km " , ai omis un semn % din ce ai citit . Media consumului pentru 1000 km este de 6 l de GPL la 100 ( % )km :hi2:

daniel.arad

Aveti, perfecta dreptate, i-mi cer scuze, am fost superficial in citirea anuntului. Va rog sa mă scuzati(iertati).Cu stima si succes in toate.
,, Omul trebuie sa se afle acolo, unde poate fi de folos.'' (Euripides)

oblio