manere inox

Creat de uve, Aprilie 21, 2013, 05:47:48 PM

« precedentul - următorul »

uve

APIMOB ALBA - Mobilier pentru regine
Vinde manere inox pentru stupi , compuse din placuta inox grosime 1 mm , ambutisata la rece (2 placute / cuib sau magazie) si manere detasabile (mobile - vopsite in camp electrostatic), 2 bucati / stupina .Pret placuta inox : 3 lei bucata (6 lei /perechea pentru un stup ). Pretul  manere detasabile (pentru o stupina) : 30 lei / set(pereche). Se fixeaza cu suruburi pentru lemn (holzsuruburi) sau cu surub metric + piulita cu gheara.Grosimea lemnului de fag de la manere este de 26 mm, lungimea 280 mm pentru a se putea prinde si cu doua maini (nu taie la maini si se pastreaza mai bine echilibrul stupului la transport) Pentru testare au fost trimise gratuit in tara , la 10 stupine, cate 5 seturi (in Bucuresti , Timisoara,Suceava , Iasi, Slobozia , Rm-Sarat , Toplita, Fagaras) si aprecierile au fost foarte bune .Expedierea se poate face cu Posta Romana sau curier , cu factura(firma nu este platitoare de TVA) Plata ramburs.
Alba Iulia , judet Alba , tel 0744-595231, mail : apimob.alba @gmail.com, Persoana contact : Urcan Vasile

Porfy66

Sunt in posesia unui asfel de set. Intradevar excelente, foarte practice, rezistente, comode la transport, materiale de calitate... :applause:
Acum astept dispozitivul comandat de introdus capse!  :thanks:
:hi2: :hi2: :hi2:

cristi

Buna ziua.
Ce greutate maxima poate sa sustina tabla atasata de lada?

uve

Eu am afirmat ca tablita in sine , prinsa cu suruburi de cutie rezista la 1000kg / pereche.Daca nu face nimeni incercarea ,o sa o fac eu si o sa postez filmuletul .