dispozitiv de gaurit si introdus capse

Creat de uve, Aprilie 21, 2013, 06:12:30 PM

« precedentul - următorul »

Seba

Am trimis si eu o comanda pt o bucata cu adresa pe mail , poate ne auzim la tel. inainte de expediere. Multumesc

adi 77

Am primit si eu dispozitivul. 50 capse in 3 minute fara indemanare. Comentariile nu au rost. Multumesc domnule Urcan. Tinem legatura.

Seba

Primit si la Cluj dispozitivul , multumesc pt promtitudine si calitate. :0014:

yulian


VASILE036

V-am trimes ieri comanda pt. doua dispozitive si am uitat sa trec nr. de tel. 0740167262  :thanks: Vasile.

uve

Citat din: VASILE036 din Ianuarie 30, 2014, 02:09:41 PM
V-am trimes ieri comanda pt. doua dispozitive si am uitat sa trec nr. de tel. 0740167262  :thanks: Vasile.
Din Tulcea era comanda (pentru care va multumesc), nu ?
Dispozitivele sunt ambalate ,dimineata le duc la posta . Daca doriti cumva si capse , sa ma sunati pana la orele 9 (sau va sun eu).

alinbudica

Am primit si eu dispozitivul.O lucrarea ca la carte; simpla,eficienta si cu randament sporit.Am doar cuvinte de lauda la adresa acestui om pt. ca mi-a usurat cu mult munca.Astept  sa realizati si apiliftul poate reusiti sa-l aduceti la tirgul de apicultura de la Valcea. :thanks:

Cu stima!

uve

Multumesc tuturor pentru aprecieri. Atat celor care au postat pe forum cat si celor care m-au sunat.
Sunt convins ca si celelalte produse care vor aparea, pentru dumneavoastra ,  vor fi eficiente si  o sa fie apreciate.Imi pare rau ca nu ajung la Slobozia dar ajung la Craiova unde sper sa intalnesc cat mai multi utilizatori ai dispozitivelor, sa intalnesc vrednici apicultori ai Cetatii Baniei si plaiurilor de la  munti la Dunare. Craiova merita un asemenea targ. Succes organizatorilor!

VASILE036

Am primit coletul si multumesc foarte mult pt.corectitudine cu stima Vasile.

Florin_Dan

A ajuns coletul si la Baia Mare. Multumesc

uve

Varianta de dispozitiv de gaurit si introdus capse , cu distante reglabile intre axe , se poate comanda. A intrat in fabricatie de serie. Pentru insarmare orizontala dispozitivul se livreaza cu 6 axe de gaurire iar pentru insarmare verticala cu 7 axe (maxim 365 de mm de la prima la ultima gaura).In colet se livreaza ,in total , 25 de ace de rulment fi 2 .Beneficiarul stabileste numarul de axe pe care le foloseste precum si distantele dintre acestea.Reglajul este extrem de simplu . Pretul dispozitivului este 300 de lei + curier 31 de lei. Se pot face precomenzi pentru targurile de la Timisoara , Faget , Blaj , Iasi , Rm -Valcea , Bucuresti.Pot trimite poze pe privat.

uve

Vineri , sambata si duminica (pana la orele 13) va astept cu placere la targul apicol Bucuresti , Stand 78. Pret dispozitiv reglabil : 250 lei , varianta fixa 220 lei. O sa vedeti si noul model de suport pentru stupi , cu picioare rabatabile , reglabile pe inaltime . Pentru suporti se vor putea face comenzi . Unguentul intern este din partea casei !

samuellazea

Puteti sa ne spuneti si un pret la suportii reglabili? Pe forum spuneati ca o sa spuneti pe anunturi pret si configuratie cu lemn sau fara etc.

Multumim

mihaidk

buna seara

ce se mai aude si pentru danemarca. eu nu am renuntat doar astept un semn de la dvs.

marian ivan

Doresc si eu sa cumpar numai ace de fi 2 daca se poate... Se poate un pret va rog...
Am mostenit un dispozitiv de la cineva si nu am ace pt el..
Multumesc anticipat...