dispozitiv de gaurit si introdus capse

Creat de uve, Aprilie 21, 2013, 06:12:30 PM

« precedentul - următorul »

Lod

Am primit comanda la Focsani,promptitudine si seriozitate sunt cuvintele care definesc tranzactia.Am comandat dispozitivul de gaurit si dispozitiv pentru ansamblat rame;calitate ireprosabila,pret mai mult decat decent,de astfel de oameni avem nevoie ptr a merge inainte.Va multumesc!

badea ion

Stimate domn,
Ca urmare a mesajului dvs. referitor la produsele noastre, mentionam urmatoarele:
Nu sunteti singurul producator de echipamente apicole. Intre toate produsele existente pe piata este normal sa fie similitudini, unele produse fiind inevitabil mai bune decat altele. Si roata a fost inventata, dar de atunci cu siguranta a evoluat si a luat mai multe forme, denumirea ramanand totusi aceeasi. Nu avem de unde sti daca aceste manere sau sistemul lor de prindere sunt inventia dumneavoastra si nu au mai fost folosite pana in prezent, dumneavoastra fiind primul om care sa fi avut aceasta idee. Am realizat acest produs la cererea clientilor si nu v-am avut pe dumneavoastra ca sursa de inspiratie. Daca produsele se aseamana dupa cum spuneti, nu putem decat sa ne bucuram si sa speram ca vor fi de folos cat mai multor apicultori. Nu stim la ce va referiti cand spuneti ca va folosim materialele de prezentare. In general raspundem la toate telefoanele, daca nu am raspuns a fost din motive intemeiate (legate probabil si de ora), doar nu credeti ca avem de unde sa va cunoastem numarul de telefon ca sa nu va raspundem.
Pe viitor va rugam sa aveti un limbaj adecvat atunci cand aduceti astfel de acuzatii.
Cu deosebita consideratie,
Badea Ion

uve

Citat din: badea ion din Mai 24, 2014, 10:53:53 AM

Pe viitor va rugam sa aveti un limbaj adecvat atunci cand aduceti astfel de acuzatii.
Cu deosebita consideratie,
Badea Ion
Poate ca pozele atasate va vor aduce putina lumina.Seamana cumva aceasta postare initiala  cu ceea ce ati postat ulterior (dupa cele doua modificari)? Poate ma lamuriti si de ce ati facut cele doua modificari. Aceasta este ultima reactie pe acest forum in ceea ce va priveste. Nu vreau sa-l incarc inutil .

uve

#48
Incepand cu data de 8 ianuarie 2015 se vor face livrari ale noului model : modelul 2015. S-au facut multe imbunatatiri . In primul rand , pe langa faptul ca distantele intre acele de perforare sunt reglabile , noul model permite gaurirea ramelor de 1/2 sau 3/4 montate. Modelul permite alinierea exacta a cuielor. Modul de reglare este mai facil . Toate canalele tip T vor fi din aluminiu . Pretul ramane acelasi : 250 lei bucata . Impreuna cu dispozitivul se poate expedia si cadru asamblat rame (18 rame de 37 mm), la pretul de 60 lei/bucata. Cadrul este confectionat din stratificat (placaj fag) de 18 mm grosime. Mentionez ca livrarea dispozitivului de gaurit si introdus capse se face numai de firma APIMOB ALBA SRL Alba Iulia. Modelul nu va exista in magazine sau la distribuitori.

cristivinator

Buna ziua! Veniti si la tirgul de la Iasi din anul asta? As dori si eu 2 dispozitive la tirg.

uve

Imi pare rau dar la Iasi nu voi ajunge anul acesta.La acea data sper sa ajung la Tg Jiu.
O sa mai fiu prezent la Tg Mures , Slobozia , Craiova,Campina , Cluj , Faget  si Blaj.

uve

Targul de la Tg Jiu s-a mutat pe 14-15 februarie asa ca sper sa -i intalnesc pe apicultorii din Moldova la ei acasa , adica la Iasi !

uve

Targurile de la Slobozia si Craiova sunt deja amintiri placute . Ne vedem si la Tg Jiu ! :hi2:

uve

Firma APIMOB ALBA SRL va fi prezenta la targul de la Cluj iar eu voi fi prezent sambata si duminica la Ramnicu Sarat.

uve

Ne vedem la targul apicol de la Iasi , sambata si duminica ! :hi2: :hi2:

uve

Multumesc tuturor celor care mi-au trecu pragul (standului) la targul de la Bucuresti.  Va astept cu oferte de nerefuzat la targul de acasa , de la Blaj . Sambata si duminica sper sa intalnesc si apicultorii din Galati si imprejurimi . :hi2:

uve


apivasmob

 La multi ani!
Am dat nr de tf unui amic ,te-a sunat ca era interest de un dispozitiv?
Stupini in Paunesti-Vrancea si
Onesti-Bacau
mail [email protected]
telefon 0740018679

uve


uve

Dispozitivele de gaurit au intrat din nou in fabricatie ! Pana la Craciun au prioritate absoluta reginele de ...bucatarie !
https://www.olx.ro/oferta/dispozitiv-de-gaurit-si-introdus-capse-in-rame-albine-ID1S3nH.html#58670ac04c