Vand 50 de Familii de Albine-jud. Bihor

Creat de gruies, Ianuarie 23, 2014, 10:02:42 AM

« precedentul - următorul »

gruies

#15
domnilor ,pozele au fost facute in februarie (eu nu am timp si nici nu ma demit  sa photosopez ),
eu nu vand roi,vand familii de albine  (depinde ce intelegem fiecare prin asta)
pozele sunt facute la mine in gradina si la cabinetul medical,cat despre iarba cred ca e ramasa din toamna si cum iarna nu am avut decat 2 saptamani..............
nu am timp de polemici.............cat despre gentilete e  o floare rara pe care in mod cert nu o aveti.


gruies

aceiasi sedinta photo,o fi vara,o fi toamna???

gruies

Tot incerc sa pun niste poze cu stupii inainte de rapita dar se pare ca  tehnologia nu ma ajuta deloc,mai sunt 40 de stupi de vanzare,primii 10 vor pleca de Florii.

Teoapis

Gruies, sa nu ne-o iei in nume de rau! N-am vrut decat sa te atentionam oarecum. Daca vrei sa vinzi sa sti ca trebuie sa sti si putin photosop. Si uite pentru ca eu sunt chiar gentil, iti mai arat o scapare. Intr-una din poze se vad pe langa gard o portiune cu coceni proaspat stransi, si in continuare cateva gramezi ce asteapta sa fie carate langa ceilalti. Ghici cand se face asta? O FI CUMVA  VARA, TOAMNA? :not_worthy:

gruies

e,daca ar durea prostia
anunt valabil
ps.asta inainte plecarea la rapita.

Teoapis

GRUIES!!! Asa mai da, zic si eu. Asta chiar e familie de anul acesta!  Nu ce ne aratai tu, poze de anul trecut. Si te cred pe cuvant ca-i chiar din cei mai buni de anul acesta. Cum cocenii au disparut de langa gard fiind gatati de vite iarna ce trecu ce sa mai zic! Spoor :nod:

gruies