Schimb ML 230

Creat de daniel.arad, Ianuarie 30, 2014, 12:23:03 AM

« precedentul - următorul »

daniel.arad

Schimb Mercedes ML 230 de teren 4/4 înmatriculat ro taxe la zi, dotari full, 150 CP, consum si impozit mic..... CU 45 familii albine fără lăzi, ori roi, miere, pot fi si alte combinatii cu masini etc. Masina este mult subevaluata, este a fiului si vrea altceva. Pret 4700 Eu.... :call_me: Daniel.arad 0740201707 Pentru interesati pot trimite poze.

   Poze...
,, Omul trebuie sa se afle acolo, unde poate fi de folos.'' (Euripides)

raulvasilebut

Va ofer eu 40 de familii foarte bune. Sunt de langa Caransebes! Cu respect. tel. 0758640146

raulvasilebut

Am vazut cele doua poze cu exteriorul masinii, dar, totusi, puteti sa imi trimiteti cateva cu interiorul? Multumesc frumos. [email protected]

daniel.arad

Am pus poze... Când o fi vremea sa putem vedea stupii venim la dv sa vedeti masina si noi stupii. Daca sunteti serios interesat contactati-mă telefonic ca am oferta la 4300 Eu... Cu stima si iernare usoara.
,, Omul trebuie sa se afle acolo, unde poate fi de folos.'' (Euripides)

raulvasilebut

Ati trimis pe adresa mea de mail? Sunt serios interesat, şi aştept pozele cu nerăbdare. Cât priveşte venirea dumneavoastră la noi, ar fi oportună pentru a fi mulţumit de familii! Cu respect

raulvasilebut

Va intreb pentru ca am cautat in mail si nu am gasit nimic...

daniel.arad


     Ca sa nu creada cineva ca era ceva de ascuns pana la urma a primit si pozele si le-am pus si aici.... Nu am memorat numarul dv. de tel va rog sa ma resunati si sa vedem cum facem ca am client la masina pe bani, familii sunt pe alese da masina depinde daca i-ti place, eu am batut palma cu dl. Iosca din Calafat tot asa prin net si telefon sa-i dau familii de albine pe transalpul lui....
     Sunati-ma daca ramane cum am vorbit.... Daniel 0740201707



,, Omul trebuie sa se afle acolo, unde poate fi de folos.'' (Euripides)

raulvasilebut

De ramas, ramane cum am vorbit! Dar urma sa vad masina la targ la Ghiroda... daca as putea/o vedea mai repede ar fi si mai bine! Tel. 0758640146 numai bine! astept raspuns prin mesaj sau tel
Cu respect!

daniel.arad

Ok. Sper sa pot veni duminica la Ghiroda... ne auzim atunci sa vedem cum ne întâlnim...  :call_me:
,, Omul trebuie sa se afle acolo, unde poate fi de folos.'' (Euripides)

raulvasilebut

Puteti veni sambata la Ghiroda? Eu atunci pot merge. As vrea sa pot vedea masina si sa batem palma, nu? Cu respect! P.S. De sunat, ma puteti suna sau dati-mi un bip pe 0758640146 si va sun eu! :nod: :hi2:

daniel.arad

Eu nu pot niciodata sambata merge in probleme de afaceri.... merg la biserica...
Cautam o solutie convenabila pentru amandoi...
Cu stima.
,, Omul trebuie sa se afle acolo, unde poate fi de folos.'' (Euripides)