Regine BUCKFAST

Creat de jonny_it, Martie 07, 2014, 02:55:44 PM

« precedentul - următorul »

jonny_it

Buna ziua,

Impreuna cu asociatul meu(foloseste buckfast de 9 ani) vindem regine buckfast crescute si imperecheate(natural/artificial) in Romania.
Pentru cele imperecheate natural folosim o zona montana din judetul Neamt/Suceava, acesta este si motivul pentru care nu putem livra regine mai repede de 1 iunie.

Pentru perioada 1 - 15 iunie nu mai avem loc pentru comenzi dar dupa 15 iunie putem onora fara nici o problema comenzi noi.

Avem urmatoarea oferta:

10 Matci buckfast imperecheate natural 400 ron (40 ron bucata)
5 Matci buckfast imperecheate natural 225 ron (45 RON Bucata)
10 Matci buckfast imperecheate artificial 500 ron (50 ron bucata)
1 Matci buckfast imperecheate artificial(sperma import: UK/DK) 200 ron (200 RON Bucata) - Pentru astfel de matci nu putem onora comenzi foarte mari.

In perioada 15 - 30 iunie pretul se reduce cu 5 ron iar dupa 1 iulie pretul este redus cu 10 ron. Exemplu: o matca imperecheata natural intre 15 si 30 iunie o sa coste 35 ron iar dupa 1 iulie costa 30 ron.

Oferim factura, documentatie cu metodele recomandate de introducere a matcilor si codul liniei din care s-a facut cresterea. Incercam pe cat posibil ca in fiecare comanda sa punem minim 2 linii diferite.

Pentru a nu pierde foarte mult timpul va rog ca toate comenzile sa fie insotite de adresa(inclusiv codul postal) si un numar de telefon. In momentul cand trimiteti o comanda noi va intregistram si va trimitem un mesaj de confirmare iar inainte sa incepem cresterea o sa fiti sunat pentru confirmarea comenzii. Livrarea se face prin curier rapid sau la cerere prin Posta Romana. Plata se face in momentul cand primiti coletul.

Puteti vedea cateva filmulete aici: http://www.youtube.com/user/tzzjonny/videos
Dupa ce se incalzeste voi reveni cu mai multe filme si poze din ambele stupine.
Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ma contactati.

(Conform legislatiei UE comercializarea raselor recunoscute si omologate in UE este liber si nu necesita aprobari speciale).

jonny_it

Cateva detalii despre modul de crestere/lucru, asta pentru ca deja ma intreaba multi de ce sunt atat de ieftine.
Secretul consta in pastrarea matcilor in nucleele de imperechere pana prima generatie de puiet a fost capacita, astfel rezolvam 2 probleme:
1. Verificam si ne asiguram de calitatea matcii
2. Repopulam nucleele de imperechere. Astfel intr-un an normal(cand nu exista goluri/perioade ploioase cand nu putem interveni in nuclee la momentul optim) reducem mult din manopera.

cristivinator

Lasati o adresa de email sau/si un numar de telefon. :not_worthy: :not_worthy:

jonny_it

Citat din: cristivinator din Martie 07, 2014, 09:09:33 PM
Lasati o adresa de email sau/si un numar de telefon. :not_worthy: :not_worthy:

Am trimis un mesaj privat.
Puteti folosi urmatoarea adresa de email: [email protected]

Sanatate!

jonny_it

Pentru anul 2014 mai preiau comenzi doar pentru seriile de dupa 1 iulie.

Preturile pentru perioada respectiva:

10 Matci buckfast imperecheate natural 300 ron (30 ron bucata)
5 Matci buckfast imperecheate natural 175 ron (35 RON Bucata)
10 Matci buckfast imperecheate artificial 400 ron (40 ron bucata)

marius mircea

ti-am trimis mesaj, raspunde te rog!

jonny_it

Citat din: marius mircea din Iunie 06, 2014, 06:00:45 AM
ti-am trimis mesaj, raspunde te rog!

Nu am primit nici un mesaj .. incearca sa trimiti inca odata te rog.  :hi2:

geobogdan

Sunt interesat ,te rog lasa un numar de telefon

marius mircea

Citat din: jonny_it din Iunie 06, 2014, 09:38:48 AM
Citat din: marius mircea din Iunie 06, 2014, 06:00:45 AM
ti-am trimis mesaj, raspunde te rog!

Nu am primit nici un mesaj .. incearca sa trimiti inca odata te rog.  :hi2:
am fost programat cu 5 matci bk intre 1-5 iunie si nu mai contactat si nu stiu de ce? le mai astept? suna-ma te rog, sau da-mi numarul tau de telefon.

nelutu 79

buna as dori sa fac o comanda de 50 matci buckfast inperecheate natural pana la 20 25 iunie daca se poate. lasati va rog si un nr. tel. pentru o mai buna comunicare.

nelutu 79

#10
Citat din: jonny_it din Martie 07, 2014, 02:55:44 PM
Buna ziua,

Impreuna cu asociatul meu(foloseste buckfast de 9 ani) vindem regine buckfast crescute si imperecheate(natural/artificial) in Romania.
Pentru cele imperecheate natural folosim o zona montana din judetul Neamt/Suceava, acesta este si motivul pentru care nu putem livra regine mai repede de 1 iunie.

Pentru perioada 1 - 15 iunie nu mai avem loc pentru comenzi dar dupa 15 iunie putem onora fara nici o problema comenzi noi.

Avem urmatoarea oferta:

10 Matci buckfast imperecheate natural 400 ron (40 ron bucata)
5 Matci buckfast imperecheate natural 225 ron (45 RON Bucata)
10 Matci buckfast imperecheate artificial 500 ron (50 ron bucata)
1 Matci buckfast imperecheate artificial(sperma import: UK/DK) 200 ron (200 RON Bucata) - Pentru astfel de matci nu putem onora comenzi foarte mari.

In perioada 15 - 30 iunie pretul se reduce cu 5 ron iar dupa 1 iulie pretul este redus cu 10 ron. Exemplu: o matca imperecheata natural intre 15 si 30 iunie o sa coste 35 ron iar dupa 1 iulie costa 30 ron.

Oferim factura, documentatie cu metodele recomandate de introducere a matcilor si codul liniei din care s-a facut cresterea. Incercam pe cat posibil ca in fiecare comanda sa punem minim 2 linii diferite.

Pentru a nu pierde foarte mult timpul va rog ca toate comenzile sa fie insotite de adresa(inclusiv codul postal) si un numar de telefon. In momentul cand trimiteti o comanda noi va intregistram si va trimitem un mesaj de confirmare iar inainte sa incepem cresterea o sa fiti sunat pentru confirmarea comenzii. Livrarea se face prin curier rapid sau la cerere prin Posta Romana. Plata se face in momentul cand primiti coletul.

Puteti vedea cateva filmulete aici: http://www.youtube.com/user/tzzjonny/videos
Dupa ce se incalzeste voi reveni cu mai multe filme si poze din ambele stupine.
Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ma contactati.

(Conform legislatiei UE comercializarea raselor recunoscute si omologate in UE este liber si nu necesita aprobari speciale).
PENTRU MAI MULTE INFORMATII NU EZITATI SA MA CONTACTATI. Dar unde doriti sa fiti contactat?daca nu aveti un nr.de tel. si aici nu raspundeti aveti ceva de vanzare? sau ieste doar o gluma.

octav

Mai este valabil anuntul?

jonny_it

Citat din: octav din Aprilie 17, 2015, 12:46:37 PM
Mai este valabil anuntul?

Nu mai este valabil, cel putin pentru 2015 nu mai este valabil.
Stau foarte rau cu timpul liber si o sa cresc mult mai putine.