VAND PAVILION APICOL ,FUL POPULAT CU ALBINE!

Creat de BOB0, Ianuarie 20, 2015, 02:26:23 PM

« precedentul - următorul »

BOB0

       Pavilionul este inscris in circulatie , are capacitate 60 fam.- populat .Stupi  verticali cu magazii 1/1 si 1/2 .Pret negociabil.  populat ful CU: FAMILII DE ALBINE.                           
       SLOBOZIA - IALOMITA.

valyscorpyo


as dori mai multe detalii .daca se poate.

BOB0

         

         lDe fapt, lichidez stupina de 90 familii.  Daca  suntati interesat , veniti la fata locului. Astept telefon. DOAMNE AJUTA!


marian ivan

pose se pot posta?
vindeti numai pavilionul sau si fsmiliile de albine?

multumesc


cubby


BOB0

#5
Vand  toata stupina. Compusa din , pavilion capactate 60 fam. 90 fam.alb. doua baraci ,una pe roti cu cauciucuri si a doua pe sanie metal .Invetar de extractie miere din inox ,bidoane plastic si alte obiecte necesare practicarii meseriei de apicultor.  Adresa la  tel.  0720626028  SLOBOZIA  IALOMITA.   Pavilionul este inscris in circulatie . Pretul este negociabil                               

Costynm

 :new:
Buna seara
Un pret pt pavilionul de 60 stupi cu totul?
Eu acum doresc sa imi fac stupina sunt incepator si vreau sa stiu daca il pot cumpara dupa sa vin sa il vad
Cu stima

BOB0

Nu cunosc mecanismul de postare a pozelor . Le am pe tel. mobil . :ok:

romikele

Descarcati-le in computer si trimiteti-le la email [email protected] , le voi atasa eu.

BOB0

#9
Citat din: BOB0 din Ianuarie 20, 2015, 02:26:23 PM
       Pavilionul este inscris in circulatie , are capacitate 60 fam.- populat .Stupi  verticali cu magazii 1/1 si 1/2 .Pret negociabil.                               
       tel. 0720626028. SLOBOZIA - IALOMITA.

De fapt, lichidez stupina de 90 familii.  Daca  sunteti interesat , veniti la fata locului. Astept telefon. DOAMNE AJUTA!

BOB0


BOB0

Citat din: BOB0 din Ianuarie 20, 2015, 02:26:23 PM
       Pavilionul este inscris in circulatie , are capacitate 60 fam.- populat .Stupi  verticali cu magazii 1/1 si 1/2 .Pret negociabil.  populat ful CU: FAMILII DE ALBINE.                           
       SLOBOZIA - IALOMITA.