Incubator 12Volti pentru transport botci tip "Dan Margarit"

Creat de RazvanTi, Martie 05, 2015, 12:41:27 PM

« precedentul - următorul »

RazvanTi

salut!
Nr. telefon: 0724943345
confectionez ce zice in titlu.
NU am de vanzare. Comanda se onoreaza in 7 zile lucratoare.
comanda se face prin livrarea pe card, in avans, a 50% din pret.
restul de 50% se plateste DUPA primirea coletului cu obiectul.
poate fi folosit ca atare (numai auto) caz in care pretul este de 300 ron  saaaau
poate fi folosit si acasa (se adauga si o sursa tzapana pentru 220V) caz in care pretul este de 380 ron.

PS:am prea multi ani pe forumurile astea ca sa-mi arda de TZEPE
cei cu care deja am colaborat pot confirma.

un filmuletz mic aici:
http://www.youtube.com/watch?v=zLhRIQCzJDY

11ionut11

Ma intereseaza si pe mine asa ca te rog da bice si fa una si pentru mine  :not_worthy:

RazvanTi


bio

Si eu mi-am facut,... de fapt mi-a realizat Razvan Ti un incubator portabil.

Ii vad utilitatea deoarece am  in dotare asa ceva dar mai slab calitativ fata de ce face Razvan si am fost multumit . ... dar acum cu ce am produs de Razvan va fi mult mai bine.
Utilitatea acestui incubator  o gasesc in faptul ca de la locul de producere a botcilor la locul unde avem nucleii/ roii acele botci trebuiesc pastrate in conditii de stup si acel incubator le ofera acele conditii.

Imi doresc ca in stupina sa mai introduc material biologic de la alti apicultori... si nimic nu este mai simplu sa vorbesc cu un alt apicultor care vinde botci capacite sa ma duc si la distante de sute de km, ... sa iau un 100 de botci capacite si sa formez roii direct cu acele botci care costa de multe ori mai putin, decit o matca imprecheata.

11ionut11

Am primit si Cutia Minunata si abia astept sa o vad la treaba  :wink2:. :thanks:

RazvanTi


bambucha




RazvanTi

peste "cutia" mea au trecut 3 ani de folosinta iar peste a celorlalti 1 an.
TOATE incubatoarele au functionat IREPROSABIL!!!
deci apelati cu incredere!!!

RazvanTi

#10
asta este ultima luna in care ma mai pot ocupa de constructia unuia.
incepem sezonul in curand si timpul va fi EXTREM de limitat.

PE DRACU' GHEM  :razz:
luna a trecut, vara a trecut, am intrat in ralanti, deci sezonul s-a redeschis :wink2:
saptamana viitoare unul pleaca in Italia.
comandati cu incredere.