Vand camioneta 3,5t marca Nissan Atleon 120

Creat de Steli, Martie 30, 2015, 11:16:11 PM

« precedentul - următorul »

Steli

Vand camioneta NISSAN ATLEON 120, de 3,5 tone autorizata ca si ansamblu la 7000 de kg. Se poate conduce cu permisul de categoria B si ca ansamblu cu B+E. In principiu a fost gandita sa fie destinata Apiculturii, dar, i se poate da orice destinatie de transport. Prelata si scheletul de aluminiu sunt noi. Anul de fabricatie este 2003, are Euro 3 iar dimensiunile cutiei sunt: Lungimea 4,5 metri, latimea 2m si inaltimea 2,40m. (Acestea sunt dimensiunile utile/interioare). Kilometri actuali 195 000, nu este rulata in Romania, anul trecut in August, am inscriso. Personal, am adus-o din Spania si am pregatit-o special pentru mine, dar, eu locuind afara nu-i dau uzul... M-a costat 9 000 de euro si este la vanzare pentru pretul de 8 500 euros negociabili. Nu primesc oferte neserioase. Nu sunt presat s-o vand la preturi mici. Se poate proba se poate vedea! Este localizabila in localitatea Somosches judetul Arad. Pentru informatii puteti suna la telefoanele: 0257 328 398 (fix) si 0741 103 481 (mobil) sau puteti sa-mi scrieti direct pe adresa de mail: [email protected]