Aparat cu baterii pentru efectuarea tratamentului cu varachet

Creat de Sandu, Noiembrie 14, 2011, 12:11:24 PM

« precedentul - următorul »

Sandu

Vand noul model de aparat cu baterii pentru efectuarea tratamentului.Varojet.Pretul este de 100lei.Foloseste doua baterii R 6 (cele mai uzuale).Recomand cele alcaline pentru ca nu curg, si tin mult mai mult, chiar daca sunt mai scumpe.Fitilul arde pe o sita din inox iar fumul este dirijat pe urdinis in interiorul lazii.
Avantaje fata de sistemul clasic;
-fitilul arde tot pina la capat in aprox 20 sec=economie de bani ca nu trebuie repetat tratamentul iar varachetul s-a scumpit
-economie de timp ca in 20 sec a ars si sigur arde deci nu-l mai repeti inca odata.
-nu exista pericolul incendierii stupului ca fitilul arde afara pe sita varojetului sub supraveghere ,iar in interior este introdus doar fumul.
-nu este mutilata albina.Stingerea fitilului care arde in interior se datoreaza ,in multe cazur,i interventiei albinelor si nu a calitatii fitilului.
Sunt din Timisoara si pentru detalii si comenzi ma puteti contacta la tel.0722783600;0356418662;mesaj privat sau e-mail.

costinelblagniceanu

Cine intreaba este prost pentru 5 min.cine nu intreaba ramine prost toata viata.http://costinelblagniceanu.sunphoto.ro

Sandu

Imi pare rau ca te dezamagesc dar nu pot sa le dau la acest pret.Acest model de obicei este la 150-180lei .Pretul  de 100lei este mai mult decit  promotional.Pot sa va ofer modelul vechi la acest pret de 75lei/buc dar din pacate o singura bucata am mai gasit.Poate exista si a doua dar nu garantez.Acest model l-am vandut cu 90lei la peste 10buc si nu la 2 buc.

sanduandi

 Poti face o poza cu el demontat sa vedem despre ce e vorba ?

Sandu


mariusr


Sandu


stupul10

Citat din: Sandu din Noiembrie 14, 2011, 12:11:24 PM
Vand noul model de aparat cu baterii pentru efectuarea tratamentului.Varojet.Pretul este de 100lei.Foloseste doua baterii R 6 (cele mai uzuale).Recomand cele alcaline pentru ca nu curg, si tin mult mai mult, chiar daca sunt mai scumpe.Fitilul arde pe o sita din inox iar fumul este dirijat pe urdinis in interiorul lazii.
Avantaje fata de sistemul clasic;
-fitilul arde tot pina la capat in aprox 20 sec=economie de bani ca nu trebuie repetat tratamentul iar varachetul s-a scumpit
-economie de timp ca in 20 sec a ars si sigur arde deci nu-l mai repeti inca odata.
-nu exista pericolul incendierii stupului ca fitilul arde afara pe sita varojetului sub supraveghere ,iar in interior este introdus doar fumul.
-nu este mutilata albina.Stingerea fitilului care arde in interior se datoreaza ,in multe cazur,i interventiei albinelor si nu a calitatii fitilului.
Sunt din Timisoara si pentru detalii si comenzi ma puteti contacta la tel.0722783600;0356418662;mesaj privat sau e-mail.






sal  . as dori si eu un asemenea varujet,  aveti idee cat costa  curieratu pana in vrancea?
chiar sunt interesat de achizitionare lui . ast rasp   bafta

marian ct99

as dori si eu un varrojet  tel 0764114809 va dau nr. de tel pt. a ma conctacta in vederea primirii mesajului si pt a va spune adresa de expediere Marian Jud. Constanta :call_me:
Sa fim sanatosi si sa o ducem mai bine