FABRICA DE STUPI CRAIOVA - producator de stupi

Creat de fabricadestupicraiova, Ianuarie 16, 2012, 05:05:13 PM

« precedentul - următorul »

fabricadestupicraiova

Fabrica de stupi Craiova produce si comercializeaza stupi orizontali si verticali numai din scandura uscata.Stupul contine corp 1/1 , cat 1/1 , fund fix sau detasabil , capac cu tabla , si costa 110 lei bucata , tva inclus.Producem la comanda accesorii pt stupi si stupi in functie de specificatiile clientului.
www.fabricadestupicraiova.ro
tel : 0251426957
       0749226610
email : [email protected]

iulyan_milo


MIhaitza

Faceti cumva si rame ? si daca da pentru o comanda de 5000 imi puteti face un pret cu mesaj privat ? multumesc

mirea-daniell

Nu va luati dupa vrajeala ieftina ca scandura este uscata. Am cumparat anul trecut de la ei, mi-au spus ca scandura este uscata, scandura a scazut cel putin 5 mm. Scandura nu este uscata in uscator. Mare atentie cu acest producator

liviotasse

aoleu, daca nu e scandura uscata nu mai luam stupi de la dvs!

pharaonu75

V-as ruga sa veniti si cu dovezi, pentru ca astfel de postari pot da peste cap o afacere la care s-a muncit foarte mult!

Nu vreau sa para ca tin cu cineva, insa haideti sa nu aducem acuze nefondate! Daca aveti si ceva probe, lucrurile se schimba!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)

fabricadestupicraiova

Buna ziua ,

Da , Fabrica de stupi Craiova se situeaza in Craiova pe Bdul N Romanescu  , nr.114 C , in spatele GPL ului , intrarea dinspre Calafat.

fabricadestupicraiova

Pt a va convinge ca scandura este uscata , va invitam la sediul firmei noastre in Craiova , pe Bdul N Romanescu , nr.114 C , sa vedeti calitatea stupilor confectionati de noi.Noi avem uscatoare si uscam scandura corespunzator exigentelor clientilor nostri.

fabricadestupicraiova

Stati linistit , scandura este uscata corespunzator , noi avem uscatoare si clienti din toata tara care s au convins de calitatea produselor noastre.


www.fabricadestupicraiova.ro

tel : 0749226610

fabricadestupicraiova

Ganditi va bine la cine faceti referire , caci sunt mai multe firme producatoare de stupi in Craiova , si este foarte posibil ca dvs sa ne confundati cu altii.