Licitatie stup

Creat de ioan55, Martie 01, 2011, 09:44:36 PM

« precedentul - următorul »

flavius

voi imi dinamitati bugetul, buey...taman cand ma gandeam ca fac si eu o afacere...  :0014: :0014:

180 lei

Arboc

Intru si eu in licitatie cu 190 ron

L. M. 33

200 lei, deoarece florini a zis ca ioanardelean55, are mana buna la finisat

benigbf

eu dau 210 lei ca merita :coffee:  :bee:

sfantul spiridon

nu ma bag, ca poate flavius imi da mie cafeaua
am vazut ce face omul asta, ARTA!

L. M. 33

Citat din: alex 62 din Martie 13, 2011, 12:28:44 AM
oferta respinsa ,eu am dat mai mult de 200 ron.ex:190+balotul 15=205ron,nu furati la licitatie fratilor.

nu te supara aici se liciteaza un stup
vrei sa te joci cu balotii de paie, cauta un forum de parlit porcii :yes-2:

flavius

Alex, n-a fost niciun misto pana acum, nu vad unde vezi tu shto-urile...licitatia a fost pe bune, mi-a depasit bugetul alocat (din pacate...), altii au fost mai pe felie ca mine...sa le traiasca...astazi cred ca e ultima zi a licitatiei, nu?

Bafta si la mai mare...

romikele

Citat din: alex 62 din Martie 14, 2011, 11:05:23 PM
pt. domnul,doamna,domnisoara L.M. 33,in primul rand e foarte aiurea sa licitezi pt.  o lada din scandura care in prmul rand niciodata nu isi v-a depasi valoare(material+manopera)numai daca nu ti-l v-a lua muzeul,atata timp cat pe acest forum nu se face decat misto,misto raspund si eu.sugerez moderatorilor ca astfel de cazuri sa fie trecute la" ajutor social".
Revizuieste topicul cap-coada si precizeaza EXACT unde e mistoul.
Asa ceva pe acest forum nu este permis. Exista pe forumul de discutii o sectiune potrivita pentru asta.
Ai un prim  :yellowcard:

FlorinI

Citat din: benigbf din Martie 13, 2011, 03:24:44 PM
eu dau 210 lei ca merita :coffee:  :bee:

e 15.3.2011
e ora 19.05
pare-se ca te numest posesor de stuo de la ioanardelean55

felicitari.
imi doresc sincer sa iti cunosc parerea reala dupa ce intrii in posesia lui
poti sa pui tot aici si niste poze

:applause: :applause:
sa-l folosesti sanatos
sa il umplii cu albine harnice
sa obtii productii record
Orice om are un orizont intelectual; cind acest orizont se ingusteaza el atinge dimensiunile unui punct, si atunci respectivul spune: "ACESTA ESTE PUNCTUL MEU DE VEDERE"

tel (pentru prieteni) : 0726/111.333 - vodaf

ioan55

#24
    LICITATIE INCHISA !
        Nu stiu exact dece d-nu benigbf renunta lada ,iar in acest caz cistigatorul licitatiei este L . M . 33 FELICITARI si sa o folositi sanatoasa  .  :yes-2:

marian67stroe

Eu m-as inscrie la urmatoarea licitatie ca aici  se face aglomeratie :nod: :rolling_on_the floor:

Ma intereseaza sa-mi deschid un magazin de profil ,ceredeti ca puteti sa fiti unul din furnizorii mei???
sau va vindeti produsele numai la licitatie??? :call_me: :hi2:
:coffee:
Va urez SANATATE ca-i mai buna decat toate!!! :hi2: :hi2: :hi2: