Matcarnita cu 4 despartituri a cate 2 rame de 1/2

Creat de skypi_0040, Martie 04, 2011, 12:49:11 PM

« precedentul - următorul »

skypi_0040

Matcarnita cu 4 racle a cate 2 rame 1/2, din care 1/3 dintr-o rama este hranitor.
Matcarnita are pretul de 150 ron.

http://skypi-0040.ro/index.php?pagina=crescatoriematci => UN ALT MODEL

FlorinI

#1
am intrat pe site-ul tau...  :applause:
am studiat pozele si... felicitari pentru calitatea finisajului

recunosc ca unele preturi afisate sunt cam maricele, altele lipsesc... dar...
tine "coada sus" in privinta calitatii (adica mentine-ti standardul si dupa ce o sa-ti faci clientela) si mergi pe principiul vrei respect? atunci respecta!

pe site la rubrica produse, pomenesti ceva de "lada transport". nu ai nicaieri amanunte, foto, dimensiuni, capacitate transport, mod transport, greutate lada goala
astept relatii deoarece asa ceva sunt interesat si eu
Orice om are un orizont intelectual; cind acest orizont se ingusteaza el atinge dimensiunile unui punct, si atunci respectivul spune: "ACESTA ESTE PUNCTUL MEU DE VEDERE"

tel (pentru prieteni) : 0726/111.333 - vodaf

romikele

Citat din: FlorinI din Martie 06, 2011, 12:26:41 AM
am intrat pe site-ul tau...  :applause:
am studiat pozele si... felicitari pentru calitatea finisajului

recunosc ca unele preturi afisate sunt cam maricele, altele lipsesc...
pe site la rubrica produse, pomenesti ceva de "lada transport". nu ai nicaieri amanunte, foto, dimensiuni, capacitate transport, mod transport, greutate lada goala
astept relatii deoarece asa ceva sunt interesat si eu
In mare parte ce lipseste e din vina mea, dar situl e in lucru, iar eu in ultimul timp am avut destule pe cap... dar nu mai e mult si va fi gata.
Unele articole vor fi prezente intr-o pagina de "diverse", care momentan nu e finalizata...  :rusine:
Braileanul nostru din Resita este campionul absolut al calitatii, mai ales pentru faptul ca lucreaza SINGUR ! :applause: :0014: :yes-2:

skypi_0040

#3
Citat din: FlorinI din Martie 06, 2011, 12:26:41 AM
am intrat pe site-ul tau...  :applause:
am studiat pozele si... felicitari pentru calitatea finisajului
tine "coada sus" in privinta calitatii (adica mentine-ti standardul si dupa ce o sa-ti faci clientela) si mergi pe principiul vrei respect? atunci respecta!

pe site la rubrica produse, pomenesti ceva de "lada transport". nu ai nicaieri amanunte, foto, dimensiuni, capacitate transport, mod transport, greutate lada goala
astept relatii deoarece asa ceva sunt interesat si eu
Pana este gata site-ul meu, intra pe articole de tamplarie si gasesti ce doresti. Cand am facut postarile m-am chinuit o zi intreaga sa micsorez pozele pentru ca nu le puteam posta si am uitat de lazi si roinite.  :rusine:
recunosc ca unele preturi afisate sunt cam maricele, altele lipsesc... dar aceste lucruri nu le inlocuieste apicultorul in fiecare an ci lucreaza cu ele multi ani de acum in colo datorita calitatii pe care ma stradui sa o scot. Cei care au cumparat de la mine ceva ,au observat de ce au platit un pic mai mult.

FlorinI

#4
Citat din: romikele din Martie 06, 2011, 06:37:30 AM
Braileanul nostru din Resita este campionul absolut al calitatii, mai ales pentru faptul ca lucreaza SINGUR ! :applause: :0014: :yes-2:

?????
skypi e brailean?????

ah, ce-mi creste inima...

frateeee, vino acasa... ce faci tocmai la resita?
asa calitate nu poti sa o faci si aici?  :nod:

:applause: :applause: :applause:
Orice om are un orizont intelectual; cind acest orizont se ingusteaza el atinge dimensiunile unui punct, si atunci respectivul spune: "ACESTA ESTE PUNCTUL MEU DE VEDERE"

tel (pentru prieteni) : 0726/111.333 - vodaf

skypi_0040

#5
Citat din: FlorinI din Martie 06, 2011, 06:56:13 PM
Citat din: romikele din Martie 06, 2011, 06:37:30 AM
Braileanul nostru din Resita este campionul absolut al calitatii, mai ales pentru faptul ca lucreaza SINGUR ! :applause: :0014: :yes-2:

?????
skypi e brailean?????

ah, ce-mi creste inima...
frateeee, vino acasa... ce faci tocmai la resita?
asa calitate nu poti sa o faci si aici?  :nod:

:applause: :applause: :applause:
!!! :not_worthy: :thanks:!!!
La Braila mai vin doar la pescuit. Locul meu , pe Dunarea veche, Km 9!!!  :smile:


duma

Skypi ai pe stoc matcarnita ? daca vin la Resita pot pleca cu una pe rame de 1/2 ?