REMORCA APICOLA MULTIFUNCTIONALA

Creat de Euroservice, Noiembrie 07, 2012, 09:37:00 AM

« precedentul - următorul »

Euroservice

REMORCA PREZENTATA ARE DIMENSIUNILE UTILE DE 3,8/1,8, OBLOANE DETASABILE CU H=0,3M, PARDOSELA DIN TABLA STRIATA DE ALUMINIU, DOTATA CU 2 SERTARE PE ROLE PENTRU STRUPII DE PE MIJLOC. PE REMORCA SE POT PUNE 24-27 DE STUPI, IAR IARNA SE POATE TRANSPORTA ORICE. OMOLOGAREA RAR SE POATE FACE PENTRU O MASA MAXIMA DE LA 900 KG !!!
PRET CU TVA PENTRU ANSAMBU 9700 LEI, SAU 9300 LEI CU PARDOSELA TEGO ANDIDERAPANT, NU DE CONSTRUCTII!!!!
Cu stima,
Gorun Postolache
0726.010706
[email protected]

Ciufulici 60

M-ar interesa doar platforma detasabila cu aceste dimensiuni pe care sa o transport pe o autoutilitara.
Se poate un pret? Multumesc!

Euroservice

Va rog sa-mi dati niste dimensiuni pentru a va da pret la platforma detasabila!
Cu stima,
Gorun Postolache
0726.010706
[email protected]

Ciufulici 60

Dimensiuni platforma: Lungime =2.9 m iar latimea = 2 m. Va multumesc!

flavius margaritescu

Va rogsa ne dati datedespre  sistemul de franare  suspensie (arcuri amortizoare) Cea mai buna remorcuta care afost pe piata era cea facuta combinatul apicol cu sistem de franare inertial arcuri si amortizoare montate pe puntea de Dacie

Euroservice

Citat din: flavius margaritescu din Februarie 22, 2013, 09:20:00 AM
Va rogsa ne dati datedespre  sistemul de franare  suspensie (arcuri amortizoare) Cea mai buna remorcuta care afost pe piata era cea facuta combinatul apicol cu sistem de franare inertial arcuri si amortizoare montate pe puntea de Dacie

Constructia remorcilor se face doar pe osii cu suspensie pe torsiune elemente cauciuc. Omologarea celor cu arcuri este foarte anevoiasa si costisitoare, de aceea nu se mai produc. Adancimea unei astfel de suspensi este de pana la 8 cm. Daca remorca se configureaza cum trebuie nu sunt probleme sase scuture stupii!
Cu stima,
Gorun Postolache
0726.010706
[email protected]