Vand Rame asamblate -Pitesti Arges

Creat de aliuta2000, Ianuarie 08, 2014, 02:34:06 PM

« precedentul - următorul »

Augustin78

Loc:Mioveni  Jud:Arges
  [email protected]
         Numai bine.

aliuta2000


Augustin78

Salut.
daca le poti face in maxim 2 saptamani fac comanda....daca nu...caut in alta parte.
Ms pt intelegere.
Numai bine.
Loc:Mioveni  Jud:Arges
  [email protected]
         Numai bine.

aliuta2000

Salut ,

Asa cum am spus   momentan sunt in cursul unei comezi mari , si  nu pot sa promit ca in  2 saptamani o sa pot sa prelucrez si asamblez  cele 35 rame .

Daca va sunt   necesare in acest timp   nu vreau sa va incurc  si sa nu pot sa va livrez la timp  produsul .

In cazul in care nu gasiti in alta parte   va pot ajut a, dar dupa ce termin comanda  in curs .

Va multumesc mult pentru intelegere .

Augustin78

salut.
am rezolvat.
poate vom mai colabora in viitor.
numai bine.
Loc:Mioveni  Jud:Arges
  [email protected]
         Numai bine.

aliuta2000

Salut,
colaboram sigura daca ma anunti mai din timp .
in perioada asta a fost si inca este destul de agitat.
Multumesc mult

aliuta2000

Stoc disponibil 350 Buc 1/1 asamblate gaurite orizontal 5 gauri .
Ramele au canal pe leatul superior , si sunt finisate dupa asamblare, colturile sunt rotunjite toate .
Pretul este promotional   de extrasezon .... la contact telefonic .

Augustin78

salut.
rame 1/2(162mm) si 1/1 neasamblate  la ce pret?
ms.
Loc:Mioveni  Jud:Arges
  [email protected]
         Numai bine.

aliuta2000

Buna ziua ,

Ramele 1/2 si 1/1  au acelasi pret .  V-am lasat mesaj pe privat atat pe acest forum cat si pe celalat.
Daca imi lasati un nr de telefon in privat  va asigur ca ne vom intelege de comun acord asupra pretului    tinand cont ca sunteti client  mai vechi si ca va pot livra marfa fara probleme  la dumneavoastra  fara extra costuri.

Astept un nr de telefon ca sa putem sa discutam, si un interval in care sa va pot deranja .
Daca doriti ma puteti suna pe 0743117900 Orange sau 0770680431 Digi Mobil(gratuit si din RDS fix ).

Va multumesc pentru intelegere . 




aliuta2000

#24
Hranitor tip uluc cu rama 350-400ml capacitate.
Hranitorul respecta latimea unei rame , deci cu rama sub ea  se poate pune in orice pozitie in stup.
Pretul este de
- 6 Ron / buc fara rama daca nu se doreste rama de sub hranitor.
- 7.5 Ron/buc cu rama gaurita orizontal(3 gauri

stefanm

Domnu' Aliuta ,as dori si eu 100 rame 1/2 (cat) ansamblate si sarmate Se poate ? si ce pret.Sunt din Slatina

aliuta2000

Citat din: stefanm din Noiembrie 30, 2014, 11:08:27 AM
Domnu' Aliuta ,as dori si eu 100 rame 1/2 (cat) ansamblate si sarmate Se poate ? si ce pret.Sunt din Slatina
Buna seara ,

Domnul Stefan v-am trimis un mesaj  privat.

In caz ca nu  aveti acces, sau nu primiti mesajul va rog sa imi  atrageti atenția si o sa găsim o varianta sa primiți  răspunsul referitor la preturile pe care le putem oferi in acest moment.

Va multumesc pentru intelegere.

vyktor

Buna seara
Ma bag si eu la 50*1/1 si 50*1/2

aliuta2000

Citat din: vyktor din Decembrie 01, 2014, 07:40:37 PM
Buna seara
Ma bag si eu la 50*1/1 si 50*1/2
Buna seara ,

Domnule Viktor, va rog sa verificați Mesajele Private  sau e-mailul.

Va multumesc pentru intelgere

aliuta2000

#29
Rame gaurite orizontal in 5 gauri   si insarmate cu sarma de inox.
A se face abstractie de   sarma verticala   cu ochi peste cele orizontale !!! A fost o comanda speciala  ....
Din poze se observa  gaurile individuale date cu spiral   si prelucrarile suplimentare  de finisare al lateralei.