rame la 90 bani

Creat de teo, Ianuarie 23, 2011, 01:20:47 AM

« precedentul - următorul »

teo

vind rame de brad  toate tipurile la90 bani bucata cantitati cit de mari peste 2000 mi fac transportul la domiciliu

admin

Felicitari teo pentru inaugurare!  :wink2:

Ar mai fi de adaugat o adresa, numar de telefon, daca aveti ceva poze!

teo

ma numesc teo si sint de linga Toplita jud harghita nr telf 0741073872  .Si execut toata gama de materiale din lemn necesare in apicultura,la preturi zic eu destul de bune

mirea-daniell

Faceti si rame  Layens la acest pret?,

mirea-daniell

inca o intrebare...de unde sunteti ?

romikele

Citat din: mirea-daniell din Ianuarie 23, 2011, 11:45:11 AM
inca o intrebare...de unde sunteti ?
Dupa cum se vede mai sus, de langa Toplita, jud. Harghita  :wink:

teo

#6
Citat din: mirea-daniell din Ianuarie 23, 2011, 11:44:24 AM
Faceti si rame  Layens la acest pret?,
nu am facut pina acum rame layens doar daca imi dati dimensiunile si o poza va promit ca mine o sa va arat ce am reusit sa fac . 
Am gasit pi net niste modele  de mai multe dimensiuni    cu stimaTeo                   

mirea-daniell

Vorbesc despre rama Layens redusa si anume un Dadant intors invers , cotele nu se modifica absolut deloc...doar constructia.

teo

mine o sa fac citeva si o sa va arat

mirea-daniell


teo

sefu am facut respectivele rame ,numai nu reusesc sa atasez pozele

FlorinI

Citat din: teo din Ianuarie 26, 2011, 07:04:42 PM
sefu am facut respectivele rame ,numai nu reusesc sa atasez pozele

trimite-le me mail la un admin si le pune el
poate sunt prea mari ca fisiere
Orice om are un orizont intelectual; cind acest orizont se ingusteaza el atinge dimensiunile unui punct, si atunci respectivul spune: "ACESTA ESTE PUNCTUL MEU DE VEDERE"

tel (pentru prieteni) : 0726/111.333 - vodaf

mirea-daniell

Sa pui si cotele interioare si exterioare sa vedem ce a iesit. Si inca ceva...pretul e la fel?

mirea-daniell

In tara prin ce le trimiti? imi dai si ceva preturi la transport...greutate pe rama....etc, sti matale chestii socoteli........

teo

am luat comenzile care au trecut de 1500,2000 mii de bucati si leam dus eu omului acasa  indiferent de zona