Schimb presa faguri pe diverse

Creat de afganistan, Mai 19, 2014, 04:04:00 PM

« precedentul - următorul »

afganistan

Schimb presa faguri  pe diverse- apicultura. Pot face schimb si cu diverse obiecte legate de vanatoare. Pot face schimb si cu un catel teckel sau jagdterrier.  Presa este aproape noua. Nu are defecte, celulele se suprapun perfect. Se poate proba.  Foita iese ca cea cumparata.Pot trimite prin curier. Astept propuneri!

nicu has

Dipozitiv de reglat lunete suntet interesat neu nout marca Hawke

nicu has

Buna facem schimb de Adresse si le punem PE posta stima

nicu has

Navigationul
VA pun PE MP aici adresa mea stima

nicu has

CE tari are ?
Da Poti SA il pui in ceva dar EU sunt plecat DIN tara pana saptamana viitoare EU il trimit vinerea viitoasriemi adresa PE privat salut

merlin

Schimbi cu un aparat furreto pentru tratamentul albinelor cu varachet forte?

nicu has

Da.  Am primit mesajul cand doriti DV. Puteti trimite EU saptamana viitoare vineri ajung si VA trimit dispozitivul stma

Florin_AR

Mai este valabil anuntul cu presa?
   Daca esti interesat de un sch. cu rame din tei sau altceva ce tine de tamplarie apicola, putem discuta.

nicu has

Nu a ajuns VB Maine cu tata SA vad si ii zic SA VA trimita si el dispozitivul

Florin_AR

Citat din: afganistan din Noiembrie 03, 2014, 07:21:59 PM
Gps-ul l-am dat. A ramas presa. Putem sa facem schimb pe rame 1/1. Propuneti modalitarea. Cate imi puteti oferi. Sunt din Buzau.
Depinde la ce pret evaluati presa. Eu fac o rama de tei la 1.2 lei. Modalitatea, ori prin Posta Rom. , ori prin curier.Eu sunt din Arad.

Florin_AR

#10
Cine a confectionat-o?
Ofer 250 Rame 1/1.

nicu has

A ajuns Maine sau poimaine trimite tata dispozitivul la adresa de PE plic este OK

Florin_AR

Mai degraba d-l Marian Sima.
   Ramane sa-mi confirmi oferta si sa discutam detaliile.

Florin_AR

D-l M. Sima Vinde si acum cu 400 lei, vezi lincul de mai jos  ;)
http://forum-anunturi.apiardeal.ro/index.php?topic=3429.msg9583#msg9583

Asa cum am spus 250 rame 1/1 si fiecare i-si plateste transportul. M-i se pare corect si cat se poate de echitabil.
   Rame nu am pe stoc, dar in cel mai scurt timp o sa fac si atunci facem schimbul, daca ramanem intelesi.

Florin_AR

Este taiat din vara, deci semi-uscat. Il cantarim si vedem. Cat poate sa cantareasca...