Vand nuclee de imperechere polistiren 10 in 1

Creat de jonny_it, August 11, 2014, 04:31:37 PM

« precedentul - următorul »

jonny_it

Vand 60 de nuclee din polistiren compartimentate pentru 10 nuclee/cutie. Incap cate 3 rame in fiecare compartiment si sunt cate 5 compartimente pe fiecare parte.
Dau si rame(o buna parte sunt si cladite). Ramele incap cate 6 intr-o rama de ME(o buna parte sunt deja puse asa, vi le dau cu totul).

Pret: 80 Lei bucata pentru comenzi de cate 10 cutii sau 4000 Lei toate.

Le pot livra personal in IASI sau VASLUI.
Telefon: 0733 918 777

De preferat sa imi trimiteti mesaj aici pe forum, cand sunt la servici nu raspund la telefon, iar seara de obicei sunt la albine unde am semnal(suna telefonul) dar nu o sa ne intelegem pentru ca se intrerupe des.

Le vand pentru ca mai am inca 60 si imi ajung 500(cat atatea se imperecheaza din 600) de matci imperecheate pe serie .. daca tine si vremea  :)

POZE:




Luca

Puteti sa puneti o poza cu interiorul unei cuti
sunt interesat pt 10 buc
Multumesc !

jonny_it

Citat din: Luca din Octombrie 04, 2014, 09:21:57 AM
Puteti sa puneti o poza cu interiorul unei cuti
sunt interesat pt 10 buc
Multumesc !

Se dezvolta destul de frumos in nucleele astea, important este sa aiba 2 pahare cu albine(de cafea) + turta suficienta.

FilipDorin

Daca vreau 10bucati cum pot ajunge la Tarnaveni tel.0745929152

jonny_it

Citat din: FilipDorin din Octombrie 10, 2014, 09:09:02 PM
Daca vreau 10bucati cum pot ajunge la Tarnaveni tel.0745929152

O sa ajung la Targul de la Sighisoara dar problema este ca nu trec si pe la vatra unde am depozitate nucleele. Totusi pe 1-2 noiembrie ajung iar la Sighisoara / Dumbraveni, puteti veni pana acolo?

Sau le trimit prin atlasib ..

FilipDorin

as vrea sa putem vorbi la un telefon[am putea sa ne intelegem numai pentru 5bucati?]

jonny_it

Citat din: FilipDorin din Octombrie 15, 2014, 09:31:49 AM
as vrea sa putem vorbi la un telefon[am putea sa ne intelegem numai pentru 5bucati?]

Am incercat sa va sun, nu cred ca aveti semnal.

Comanda minima 10 bucati.