Vand CAMION pt. Apicultura

Creat de vrajitoru alb, Ianuarie 31, 2015, 11:58:46 AM

« precedentul - următorul »

vrajitoru alb

Vand autoutilitara Renault Midler S180,an fabricatie 2000,euro 2,masa maxima autorizata 9,5 tone,masa utila 4,5 tone,duba izoterma,lift hidraulic 1,5 tone ,perne de aer spate ,ABS,geamuri electrice,oglinzi electrice si incalzite,scaun cu perna de aer,cauciucuri mari 235/75/17.5, foarte bune (aproape noi),instalatie de aer si elecrtica pentru remorcare,(lipseste doar cupla se gaseste cu 100-150 euro),poate remorca 11500 kg(21000 kg ansamblu) ,motor 180 cp,6174 cmc,600 mi km reali, dimensiuni utile duba :lungime 6.5 m ,latime 2,45 ,inaltime 2,40 ; recent adus in tara,numere si asigurare valabile pana in 01.03.2015 ,in stare excelenta de functionare,se poate transforma in apicola,pret 2990 euro usor negociabil,tel 0741967804 sau 0740501423,se poate vedea in judetul Mures loc. Chiheru de jos.

vrajitoru alb

#1
Poze.

pharaonu75

Ce norma de poluare are?
Cat costa taxa de timbru verde(taxa mediu) pentru inmatriculare in RO??
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)

vrajitoru alb

Nu stiu exact ce euro e si cat e taxa de inmatriculare,dar nu cred ca depaseste o mie de euro.

vrajitoru alb

Cand stiu exact ce euro este postez cat e taxa de prima inmatriculare.

vrajitoru alb

Masina este euro 2.taxa este 1100-1200 euro.

vrajitoru alb

Dupa cum se vede si pe placuta greutatea maxima in ansamblu este de 21000 kg,deci poate trage o remorca de 11500 kg.

istodorescu vasile

eu am o masina identica cu aceasta, este facuta pavilion, si sunt foarte multumit de ea.ce nelamurire am eu, este faptul ca nu are cum sa aibe atit remorcabil. la mine este trecut in cartea de identitate a masinii ca are remorcabil cu dispozitiv de frinare 3500 kg.repet este identica si motor,chiar si culoare. unde se afla acea tablita, ca sunt curios sa ma uit si la  a mea?

vrajitoru alb

#8
Aceasta tablita o are sub capota din fata.Greutate pe care o poate remorca depinde de cat a fost omologata masina sa traga,daca camionul d-voastra are doar 3500 kg,inseamna ca nu a fost modificata greutatea care poate fi trasa cu ea(este ceea din fabrica 3500 kg),daca mergi cu masina la RAR poti modifica greutatea tractabila.La masina mea este modificata deja,si deaia are tablita.

vrajitoru alb

Pret nou 2990 euro usor negociabil.

istodorescu vasile

m-ar interesa masina. mai este valabil sau s-a vindut.

vrajitoru alb

Camionul este vandut de un an de zile,la cerere va pot aduce ce camion doriti,apelati cu incredere !

Claudiu Harsan
0741967804