Re: Schimb presa faguri pe diverse

Creat de afganistan, Septembrie 29, 2014, 01:55:03 PM

« precedentul - următorul »

afganistan

Sunt interesat. Doriti presa la schimb pe dispozitiv sau gps-ul ? Va rog sa propuneti cum facem schimbul ....

afganistan

Facem schimbul prin Posta Rom. Vorbim prin mail de adrese.    [email protected]     Maine pot pune la posta. Nu mi-ati spus ce doriti: presa sau GPS-ul la schimb?

afganistan

Astept un raspuns de la dumneavoastra. Cand facem schimbul .... Nu am gasit cutia lui. Am toate lucrurile adiacente lui, dar nu am cutia. O mai caut? Il trimit asa ?  Stima!

afganistan

#3
Am aparat de facut tratament. Multumesc!
Pentru D-nul Nicu has: Nu stiu daca au ajuns mesajele mele date pe privat la dumneavoastra.

afganistan

V-am trimis GPS-ul. Imi cer scuze de intarziere. A ajuns?

afganistan

Gps-ul l-am dat. A ramas presa. Putem sa facem schimb pe rame 1/1. Propuneti modalitarea. Cate imi puteti oferi. Sunt din Buzau.

afganistan

L-am pus la posta locala si am platit si transportul. Nu trebuie sa platiti nimic. A fost o intreaga aventura pt ca am vrut sa pun la posta mare in Buzau dar nu mi-au primit pachetul pentru ca nu avea dimensiunile unui plic. La mine l-a acceptat asa pus intr-o cutie de telefon.

afganistan

Am dat pe presa 4.000.000. Nu are defecte de nici-un fel si nu e folosita doar de cateva ori. Celulele se suprapun perfect. Asa ca o dau cu 3.500.000. Facem schimbul prin posta rom pentru ca distanta este mare.  Daca sunteti de acord, facem schimb de adrese si facem treaba. O zi buna!

afganistan

Domnul Stelian Sima. Are pe net filmulete despre presa. (cum se utilizeaza).

afganistan

Noroc cu nevasta ca are tinere de minte cand vine vorba de bani :). Am dat pe presa 4.500.000 si am cumparat-o de la Dl Marian Sima. Accept 250 rame 1/1 daca imi platiti transportul prin posta pentru ele.

afganistan

Sincer nu incerc sa va pacalesc. Nu imi mai aduc aminte .... 450 cu transport (fancourier).... fara.. nu mai stiu.  Cam ce greutate au 250 rame? Lemnul cum este? Verde ... uscat? Daca este ud, cantareste dublu ... deci nu renteaza.

afganistan

A trimis vorba postasul ca a ajuns pachetul acum cateva zile. Dar NU am avut timp sa trec pe la el sa il iau. E greu de crezut ..... dar asta este adevarul. Va spun sigur dupa ce il iau. Poate trec maine. Multumesc!

afganistan


afganistan

Nu gasesc ultimul mesaj pe care l-ati trimis. E posibil sa fi sters eu din greseala toate mesajele din mail. (imi intra cu zecile). Mai trimiteti o data va rog.

afganistan

Doresc sa face schimbul cand puteti. Sa imi spuneti cum vreti sa facem.