FAGURI APISROM PENTRU ZONA JUD.NEAMT

Creat de kmkm, Ianuarie 23, 2011, 06:34:21 PM

« precedentul - următorul »

kmkm

- Vand FAGURI CEARA NATURALA APISROM pe zona jud.NEAMT!  LIVRAM SI IN JUDETELE LIMITROFE BACAU,SUCEAVA!

- FAGURI ARTIFICIALI

Producem faguri artificiali de cea mai inalta calitate. Calitatea superioara este asigurata de utilajele noi de ultima generatie cu care este dotata fabrica precum si de materia prima atent selectionata si analizata in laboratorul propriu. Prin procesul de productie se asigura curatarea cerii de eventualele microimpuritati de bostina si sterilizarea la o temperatura de 120 °C. Din ceara astfel procesata noi obtinem faguri cu dimensiunea celulelor de 5,4 mm (800 celule / dm patrat). Pentru tipul de stup multietajat fagurii au dimensiunea: 415 X 200 mm iar pentru tipul Dadant: 415 X 260 mm.


  :bee: - FAGURI CEARA NATURALA APISROM -
                             - 35 LEI/KG  :new:
                             - Cu CEARA NATURALA la schimb ---
                                5 LEI/KG +
                            + 5% scazamant.

- Ambalare:-cutii de 5 kg ( 50 de coli )
- Livrare:-direct din PIATRA NEAMT sau la domiciliul clientului.
- Preturile nu includ TVA.-
- INFORMATII LA TELEFON
---
  0742.12.12.63   :call_me:
  www.apisrom.ro
   :hi: :hi: :hi:

albine

precizati    cu TVA sau FARA TVA     ?

FreeCristian

Vand Faguri Apisrom 0764.514.729

kmkm


kmkm

-Marfa nou! Cine mai doreste faguri calitate superioara?

kmkm

Citat din: dan.smarandoi din Martie 18, 2011, 05:18:38 PM
Nu c-ar fi treaba mea,dar la pretul asta cred ca va fi "valabil"mult timp de acum incolo....parerea mea
Nici nu este treaba TA!

Seba

#6
la cluj am gasit cu 30 ron/kg pret total.... ce zici tu acolo e 43,4 ron /kg cu tva..... scump ....aproape 50% in plus

P.S. ca sa raspund la afirmatia de mai sus, odata ce ai facut public e si treaba noastra sa informam lumea pt a nu lua teapa, eu unul nu incurajez speculantii !

clncatalin

Citat din: pr0ares din Aprilie 27, 2011, 06:04:33 PM
la cluj am gasit cu 30 ron/kg pret total.... ce zici tu acolo e 43,4 ron /kg cu tva..... scump ....aproape 50% in plus

P.S. ca sa raspund la afirmatia de mai sus, odata ce ai facut public e si treaba noastra sa informam lumea pt a nu lua teapa, eu unul nu incurajez speculantii !

30 ron/kg cu tva e un pret bun. Cine-i produce? Daca nu imi puteti spune aici, atunci rog un PM.