vand 100 familii de albine

Creat de liviu29, Februarie 27, 2011, 04:39:43 PM

« precedentul - următorul »

liviu29

Citat din: L. M. 33 din Martie 12, 2011, 11:28:33 PM
liviu
gata
am facut imprumut. pe 20 mai il ridic
batem palma

in luna mai pe 27 sunt la alba cu sotul si camionul cu stupi
astept adresa sa o pot baga pe gps

cu o singura conditie: rezerv toti 100 stupi pt mine
am sa te rog sa-mi faci rezervare (3 locuri) la un hotel sau undeva unde sa dormim
vreau vineri si sambata sa ii vizionam pe toti, si pe masura ce ii vedem sa ii si mut in lazile mele
care nu sunt pe 8 rame ies din calcul, chiar daca o sa plec de acolo doar cu 70

te rog sa-mi comunici daca ai ceva probleme cu asigurarea numarului promis







poti sa lasi un numar de  telefon pe privat? sa vorbim la telefon.si ne intelegem

gregor

Citat din: L. M. 33 din Martie 12, 2011, 11:28:33 PM
liviu
gata
am facut imprumut. pe 20 mai il ridic
batem palma

in luna mai pe 27 sunt la alba cu sotul si camionul cu stupi
astept adresa sa o pot baga pe gps

cu o singura conditie: rezerv toti 100 stupi pt mine
am sa te rog sa-mi faci rezervare (3 locuri) la un hotel sau undeva unde sa dormim
vreau vineri si sambata sa ii vizionam pe toti, si pe masura ce ii vedem sa ii si mut in lazile mele
care nu sunt pe 8 rame ies din calcul, chiar daca o sa plec de acolo doar cu 70

te rog sa-mi comunici daca ai ceva probleme cu asigurarea numarului promis
La pretul acesta ti-as vinde si eu ca de,nu in toata ziua gasesti clienti atat de generosi.Ce zici?

L. M. 33

Citat din: liviu29 din Martie 13, 2011, 04:52:19 PM
poti sa lasi un numar de  telefon pe privat? sa vorbim la telefon.si ne intelegem

din motive .... de servici, nu pot informa nr de tel
am sa sun eu in prezilele sosirii
poti sau nu sa ii rezervi?
asta doresc sa stiu, deoarece am vorbit si cu altii ce vand si nu vreau sa ma incurci sau sa te incurc.

eu vreau raspuns: da sau nu

L. M. 33

Citat din: gregor din Martie 14, 2011, 09:36:10 PM
La pretul acesta ti-as vinde si eu ca de,nu in toata ziua gasesti clienti atat de generosi.Ce zici?

daca nu ii por rezerva la liviu , discutam
eu sunt parolista

FlorinI

Citat din: L. M. 33 din Martie 14, 2011, 10:30:52 PM
Citat din: liviu29 din Martie 13, 2011, 04:52:19 PM
poti sa lasi un numar de  telefon pe privat? sa vorbim la telefon.si ne intelegem

din motive .... de servici, nu pot informa nr de tel
am sa sun eu in prezilele sosirii
poti sau nu sa ii rezervi?
asta doresc sa stiu, deoarece am vorbit si cu altii ce vand si nu vreau sa ma incurci sau sa te incurc.

eu vreau raspuns: da sau nu

cu respect, vezi ca exista si alte oferte la un pret acceptabil, astfel incat la 3-4 stupi, mai iese inca unul
Orice om are un orizont intelectual; cind acest orizont se ingusteaza el atinge dimensiunile unui punct, si atunci respectivul spune: "ACESTA ESTE PUNCTUL MEU DE VEDERE"

tel (pentru prieteni) : 0726/111.333 - vodaf

cocobeny

Nu inteleg cum uni pot sa ceara asa pret  mare, ca vb. guvernantilor: este criza, si lefurile taiate si alti se cred ca in Germania,Italia, etc. cu preturilre, fff. mult, sa ne zici si noua daca ai gasit un fraier  sa cumpere la pretul acesta :rolling_on_the floor: :lol:

liviu29

Citat din: cocobeny din Martie 16, 2011, 09:48:55 PM
Nu inteleg cum uni pot sa ceara asa pret  mare, ca vb. guvernantilor: este criza, si lefurile taiate si alti se cred ca in Germania,Italia, etc. cu preturilre, fff. mult, sa ne zici si noua daca ai gasit un fraier  sa cumpere la pretul acesta :rolling_on_the floor: :lol:


:rolling_on_the floor:  ha ha ha ca nu mai pot de ras....neam de neamul meu se trag din italia si germania....si deaia imi si permit.nu toti isi permit(ex:dumneavoastra)......

alex 62

#37
 :applause: :rolling_on_the floor:

alex 62

#38
 :applause:

liviu29

anuntul mai este valabil pana 2 mai.

AUREL_C.

LIVIU29= L.M.33??????????????????????
Sau  L.M.33 glumeste...

liviu29

Citat din: AUREL_C. din Aprilie 17, 2011, 07:42:22 AM
LIVIU29= L.M.33??????????????????????
Sau  L.M.33 glumeste...




nu...L.M.33 cred ca e o persoana care trage teapa.am incercat sa i-au legatura cu L.M.33 dar cred ca e o mare farsa.

benigbf

Daca vreti sa vindeti la 350 lei stupul va cumpar eu miine vin dupa ei,banii jos ,sint din Alba.Ma puteti suna daca vreti la 0744626408

benigbf

am uitat sa specific ca vreau sa cumpar doar 30 fe familii

liviu29

Citat din: benigbf din Aprilie 20, 2011, 11:45:22 PM
Daca vreti sa vindeti la 350 lei stupul va cumpar eu miine vin dupa ei,banii jos ,sint din Alba.Ma puteti suna daca vreti la 0744626408

o sa va sun maine si discutam